پی اس 4

دنباله‌ی بازی Ghost of Tsushima ممکن است در دست توسعه باشد

آگهی استخدام جدید استودیوی «ساکر پانچ» (Sucker Punch) می‌تواند نشان از در دست توسعه بودن دنباله‌ی بازی Ghost of Tsushima داشته باشد.

استودیوی ساکر پانچ پیش‌تر از ارائه‌ی یک حالت کوآپ تحت عنوان Legends برای بازی Ghost of Tsushima خبر داده بود و پس از انتظار مشتاقانه‌ی طرفداران، بالاخره چند روز قبل این حالت به همراه حالت New Game+ در دسترس قرار گرفت و حال اخبار هیجان‌انگیزتری به گوش می‌رسد.

آگهی استخدام جدیدی در وب‌سایت رسمی ساکر پانچ می‌تواند اشاره‌ای به دنباله یا تجربه‌ی تازه‌ای از Ghost of Tsushima داشته باشد. در این آگهی ذکر شده است که استودیو به دنبال یک نویسنده‌ی جدید با «تمایل به نوشتن داستان‌هایی در دوره‌ی ژاپن فئودال» و «علم درباره‌ی تاریخ ژاپن فئودال» است. این ممکن است حاکی از این باشد که دنباله‌ای از بازی Ghost of Tsushima، عنوان کوچک‌تر و مجزایی واقع در دنیای این عنوان یا حداقل محتویات تازه در کار خواهد بود.

با دستاوردهایی از جمله سریع‌الفروش‌ترین آی‌پی انحصاری جدید پلی‌استیشن 4 و دومین عنوان فرست پارتی پرفروش پلی‌استیشن 4 در ژاپن و طرفدارانی که Ghost of Tsushima به این سرعت گرد هم آورده است، منطقی به نظر می‌رسد که این شرکت و استودیوی ساکر پانچ بخواهند آن را همچنان گسترش بدهند و حتی نسخه‌ی جدیدی را از آن توسعه بدهند.

مدل استاندارد و مدل دیجیتالی و بدون دیسک پلی‌استیشن 5 که گفته می‌شود بزرگ‌ترین کنسول تاریخ خواهد بود، به ترتیب با قیمت 500 و 400 دلار در 12 نوامبر (22 آبان) در برخی مناطق مشخص (ایالات متحده‌ی آمریکا، ژاپن، کانادا، مکزیک، استرالیا، نیوزیلند و کره‌ی جنوبی) و در 19 نوامبر (29 آبان) در سایر نقاط جهان عرضه خواهند شد. Ghost of Tsushima در زمان عرضه روی این کنسول در دسترس قرار خواهد گرفت و نرخ فریم تا 60 بر ثانیه، بارگذاری‌های سریع‌تر و انتقال داده از نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 به پلی‌استیشن 5 از جمله ویژگی‌های آن خواهد بود.

نظر شما درباره‌ی بازی Ghost of Tsushima و حالت کوآپ آن چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن