دنیای امن و تازه‌ی دوم برای کودکان ایرانی

دغدغه‌ی بسیاری از والدین ایرانی این روزها استفاده‌ی فراگیر و روزافزون فرزندان آنان از اینترنت و ابزارهای تازه‌ی ارتباطی‌ست. پرسش اصلی این است که چطور باید از محتوا و امنیت ارتباط آنان در اینترنت آسوده بود؟
مهمترین مباحث مطروحه امروز در محافل دولتی و خصوصی مرتبط به فضای مجازی ایجاد بستری امن و پاک برای کاربران ایرانی به خصوص برای کودکان و نوجوانان است، چراکه که از همان ابتدا بتوان فرهنگ صحیح استفاده از ابزار و خدمات ارتباطی را آموزش داد.
مجموعه‌ی انارستان که چند سالی است در رابطه با این موضوع بصورت تخصصی برای رده سنی کودکان و نوجوانان فعالیت می‌کند توانسته راه حلی ارائه دهد تا نگرانی سرپرست خانواده‌ها مرتفع شود. راه‌حل این مجموعه ارائه سیم‌کارت کودک و نوجوان با پیش‌شماره‌ی ۰۹۹۰ که دروازه‌ی امنی برای ورود به دنیایی از محتوا و برنامه‌های تخصصی کودکان و نوجوانان است.
مروجی مدیرعامل انارستان در تشریح این خدمت و محصول تازه با اشاره به اهمیت وجود یک زمین حاصل‌خیز و پر از محتوا و اپلیکیشن برای رشد سالم ذهن کودکان و نوجوانان، می‌گوید: معتقدیم پدران و مادران ایرانی با وجود یک درگاه ارتباطی سالم و امن از نظر خطرات محتوایی و نرم‌افزاری، می‌توانند فرزندان خود را در دنیای بزرگ و رنگارنگ انارستان، شادمان و آسوده ببینند.
سیم‌کارت نوجوان که با همکاری همراه اول و با یک گیگابایت اعتبار هدیه برای اینترنت پرسرعت (۳جی) به نوجوانان داده می‌شود، می‌تواند به محیط زندگی و یادگیری و فراغت سازنده و شاد برای بچه‌ها تبدیل شود.
فروشگاه اندرویدی نارکت، سرویس ویدیویی نارشو با محتوای آموزشی و سرگرمی، دنیایی از بازی با عنوان نارلیگا و… تنها بخشی از این زندگی دوم پاک و رنگارنگ برای کودکان و نوجوانان است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا