برترین اخبارزندگی هوشمندلوازم خانگی

دوکاره جدید در نمایشگاه MENA 2017 رونمایی کرد

امتیاز دهی

شرکت سامسونگ الکترونیکس، سیستم لباسشوییFlexWashTM  را در نمایشگاه MENA  معرفی کرد که تحولی در این حوزه ایجاد می کند. این ماشین لباسشویی به گونه‌ای طراحی شده است که دو شوینده را در یک سیستم قرار داده و به این ترتیب مصرف‌کنندگان گزینه‌های بیشتری برای شستن لباس‌های خود در تمامی شرایط خواهند داشت. سیستم FlexWashTMبا استفاده از مجموعه فناوری‌های اصلی سامسونگ در حوزه لباسشویی، پیشرفته‌ترین و انعطاف‌پذیرترین روش‌های شست‌وشوی لباس را با هدف برآوردن نیازهای خانواده‌های پرمشغله امروزی فراهم می‌کند.

هر بخش مجزای شست‌وشو که در این دستگاه تعبیه شده، خصوصیات منحصربه‌فردی برای رفع بخشی از نیازهای شست‌وشوهای روزمره دارد. لگن جلویی FlexWashTM با حجم 23 کیلوگرم (بزرگ‌ترین حجم موجود در این رده) می‌تواند لباس‌های عادی یا بزرگ را بشوید. در عین حال لگن بالایی FlexWashTM نیز 5/3 کیلوگرم به حجم کلی دستگاه اضافه می‌کند که البته برای شست‌وشوی حجم کمتر لباس و به‌ صورت جداگانه کاربرد دارد. برای شست‌وشوی سریع مقادیر زیاد لباس، کاربر می‌تواند از هر دو لگن به‌صورت همزمان اما با برنامه‌های شست‌وشوی متفاوت استفاده کند.

جورجز برکات، مدیر منطقه‌ای بخش لوازم خانگی دیجیتال شرکت سامسونگ در حوزه خاورمیانه و شمال آفریقا، می‌گوید:«روش زندگی مردم به ویژه در مساله کارآمدی در خانه، تغییر کرده است. ما در سامسونگ مراقب هستیم که محصولات‌مان همگام با کاربران متحول شوند. FlexWashTM جدیدترین نوآوری ماست که تمامی نیازهای شست‌وشوی شما را به‌صورت یکجا برآورده می‌کند و زمان لازم برای این کار را کاهش می‌دهد. این نوآوری به مشتریان ما امکان می‌دهد روند شست‌وشو را با آزادی عمل و انعطاف بالا مطابق با روش زندگی خودشان و نه هیچ روش دیگری، تنظیم کنند.»

سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین

امروزه مشتریان به دنبال یافتن روش‌هایی کارآمدتر و موثرتر برای انجام سریع‌تر کارها و فائق آمدن بر مشکلات روند شست‌وشو هستند و سیستم جدید خشک‌کن FlexDryTM با هدف متحول کردن بازار در این دوره طراحی شده است.

در سیستم جدید شست‌وشوی FlexWashTM نیز از سه فناوری اصلی سامسونگ برای لباسشویی، یعنی EcoBubbleTM, BubbleSoakTM  و Vibration Reduction Technology (VRT)  استفاده شده است.  EcoBubbleTM از هوا و آب برای حل کردن مواد شوینده و ایجاد عملکرد قوی حباب برای تمیز کردن استفاده می‌کند که تا ۴۰ بار کارآمدتر است. فناوری BubbleSoakTM  نیز پس از تمام شدن دور عادی شست‌وشو، به ‌صورت کامل لباس‌ها را در حباب فعال غرق کرده و یک دور اضافه تمیزکاری قوی ایجاد می‌کند و ضمنا VRT نیز صدا و لرزش را در حین چرخش‌های دور تند، کاهش می‌دهد.

حرف آخر اینکه سیستم FlexWash™ امکان اتصال به اینترنت اشیا را دارد و خصوصیات هوشمند تعبیه‌شده در آن به کاربر امکان می‌دهد با استفاده از گوشی هوشمند خود و اپلیکیشن Smart   Home سامسونگ، دستگاه را کنترل کند. با استفاده از این برنامه کاربردی امکان راه‌اندازی، توقف و بررسی تمامی چرخه‌های شست‌وشو برای هر دو دستگاه وجود خواهد داشت.

دستگاه FlexWash™ به تازگی جایزه نوآوری نمایشگاه CES 2017  را کسب کرد و پیش از این نیز برای نوآوری‌هایی مانند activewashTM در سال 2015 و  AddWashTM در سال 2016 جوایز مربوطه را به خود اختصاص داده است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن