دسته‌بندی نشده

دو تن از اعضای مهم استودیوی BioWare اقدام به ترک آن می‌کنند

دو تن از اعضای مهم استودیوی BioWare یعنی «کیسی هادسون» (Casey Hudson) و «مارک دارا» (Mark Darrah) این استودیو را ترک می‌کنند.

«لارا میل» (Laura Miele)، مدیر ارشد در الکترونیک آرتس به‌تازگی از خروج کیسی هادسون و مارک دارا از استودیوی BioWare خبر داده است. کیسی هادسون عمدتاً به‌خاطر کارگردانی سه نسخه‌ی اول سری محبوب Mass Effect شناخته می‌شود اما پس از بازگشتش به این استودیو در سال 2017، مدیر کل آن بوده است. مایک دارا نیز نقش تهیه‌کننده‌ی اجرایی سری Dragon Age از همان ابتدای خلق آن را داشته و 23 سال BioWare را همراهی کرده است.

میل از هادسون و دارا به‌خاطر تمامی اقدامات و تاثیراتی که تاکنون از خود به جا گذاشتند تشکر کرده است.

من می‌خواهم به شخصه از کیسی و مارک برای تمام کارهایی که برای جامعه‌ی BioWare به ویژه بازیکنان ما انجام داده‌اند تشکر کنم. آن‌ها همیشه بخشی اساسی از تاریخچه‌ی استودیو خواهند بود و قدردان تمامی اقدامات آن‌ها هستیم و مشتاقانه منتظر این هستیم که ببینیم هر کدام در آینده چه خواهند کرد.

تا زمانی که مدیر کل استودیوی BioWare مشخص شود، «گری مک‌کی» (Gary McKay) که هم‌اکنون مدیر ارشد عملیات توسعه است به‌صورت موقت این مسئولیت را بر عهده خواهد داشت.

کیسی هادسون و مارک دارا نیز از استودیوی BioWare و موسسان آن یعنی «گرگ زشوک» (Greg Zeschuk) و «ری موزیکا» (Ray Muzyka) به‌خاطر فرصتی که در اختیار آن‌ها قرار داده‌‌اند، تشکر به عمل آورده‌اند. دارا طی بیانیه‌ی خود جزئیات وضعیت کنونی سری Draon Age خصوصاً نسخه‌ی جدید را شرح داده است. به گفته‌ی او، «متیو گولدمن» (Matthew Goldman) که کارگردان نوآوری نسخه‌ی جدید Dragon Age یا همان Dragon Age 4 است همچنان در این جایگاه باقی می‌ماند درحالی که مدیر شعبه‌ی آستین استودیوی BioWare یعنی «کریستین دالی» (Chrisitan Dalley) حال به‌جای مایک دارا، تهیه‌کننده‌ی اجرایی این سری خواهد بود. گولدمن در گذشته طراح ارشد Dragon Age: Origins و کارگردان هنری Dragon Age II و Inquisition بوده است. Mass Effect: Legendary Edition به همراه Dragon Age 4 همچنان در دست تهیه است و تهیه‌کننده «مایک گمبل» (Mike Gamble) روی آن نظارت خواهد داشت.

علاوه بر این‌ها، کیسی هادسن و مارک دارا اظهار داشته‌اند که مقصد بعدی آن‌ها هر کجا باشد، با یکدیگر نخواهد بود و مسیر متفاوتی را در پیش خواهند گرفت.

در آخر علی‌رغم جدایی دو تن از اعضای قدیمی و کلیدی استودیوی BioWare، لارا میل از آینده‌ی روشن آن گفته است:

وقتی به آینده‌ی BioWare و نسل جدید نیروهای آن فکر می‌کنم، نمی‌توانم بیشتر از این مطمئن و خوش‌بین باشم. نسل جدید BioWare این استودیو را به جلو می‌برد و روی بازی‌های فوق‌العاده­‌ای کار می‌کند که می‌دانم برای تجربه‌ی آن‌ها طی سال‌های آینده هیجان‌زده خواهید بود.

استودیوی BioWare در حال حاضر مجموعه‌ی Mass Effect: Legendary Edition، نسخه‌ی بعدی Dragon Age و نسخه‌ی جدیدی از Mass Effect را در دست توسعه دارد. Anthem نیز همچنان در پروسه‌ی احیا و تغییرات اساسی به سر می‌برد.

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن