رویداد TGC ایران، قوی‌ترین کنفرانس تخصصی بازی در منطقه خاورمیانه شد

برنامه کنفرانس‌های نخستین رویداد تجاری و بین‌المللی صنعت بازی‌های رایانه‌ای ایران Tehran Game Convention به طور کامل نهایی شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، برنامه برگزاری بیش از ۶۰ کنفرانس با حضور سخنرانان مطرح داخلی و خارجی در نخستین نمایشگاه TGC نهایی شد. این سخنرانی‌ها در ۵ بخش اصلی تجاری، فنی، طراحی بازی، تولید و هنری برگزار شده و برترین بازی‌سازان و فعالان صنعت بازی‌های رایانه‌ای ایران و جهان، تجربیات خود را با بیش از ۱۵۰۰ شرکت کننده در این رویداد در میان می‌گذارند.

سخنرانان کنفرانس‌های TGC از ۱۴ کشور جهان شامل ایران، استرالیا، کانادا، فرانسه، آلمان، ژاپن، لهستان، صربستان، ترکیه، انگلستان، امریکا، سوئد، بلغارستان و رومانی و شرکت‌های معتبری چون Eidos، Microsoft، Riot Games، Zynga، Polygon و Insomniac در این رویداد حضور می‌یابند.

فراخوان دعوت به سخنرانی در نمایشگاه TGC دی ماه سال گذشته منتشر و با استقبال قابل توجه فعالان صنعت بازی‌های رایانه‌ای در جهان روبه‌رو شد. به گونه‌ای که بیش از ۱۴۰ درخواست سخنرانی برای ارایه در کنفرانس‌های این رویداد به دبیرخانه TGC رسید و هیئت مشاوران رویداد کار دشواری برای انتخاب مفیدترین و موثرترین سخنرانی‌ها داشت.

با بررسی رویدادهای منطقه خاورمیانه از جمله GIST و نمایشگاه گیم دوبی و سخنرانی‌هایی که در این رویدادها ارائه شد، می‌توان گفت رویداد TGC که نخستین دوره‌ی آن است، قوی‌ترین و پرمحتواترین سخنرانی‌ها و کلاس‌های تخصصی را به خود اختصاص داده است.

لازم به ذکر است برای تمامی سخنرانان بین‌المللی، مترجم همزمان در نظر گرفته شده است.

علاقه‌مندان جهت مشاهده اطلاعات سخنرانان و موضوعات سخنرانی می‌توانند به نشانی tehrangamecon.com/speakers مراجعه کنند.

براساس این گزارش نخستین نمایشگاه TGC در دو روز ۱۵ و ۱۶ تیرماه با همکاری بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و مجموعه گیم کانکشن فرانسه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این رویداد می‌توانند به سایت آن به نشانی tehrangamecon.com مراجعه کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا