ایکس باکسسرگرمیکامپیوتر خانگی

رویداد X019 دارای 24 عنوان قابل بازی و اخبار xCloud و Game Pass خواهد بود

به نظر می‌رسد که مایکروسافت حساب ویژه‌ای روی رویداد X019 که تا چند روز دیگر برگزار می‌شود باز کرده است و برنامه‌های جذاب و قابل توجهی برای آن دارد.

مایکروسافت برنامه دارد که رویداد X019 را تا چند روز دیگر در لندن برگزار کند و اگرچه در گذشته این کنفرانس آنچنان قابل توجه نبوده، ظاهراً مایکروسافت این بار می‌خواهد این وضعیت را تغییر دهد از آنجاج که وعده‌های جذابی از جمله تعدادی سورپرایز را داده است.

مایکروسافت به تازگی اعلام کرده است که در X019 شاهد بیش از ۲۴ عنوان قابل بازی خواهیم بود که برخی از آن‌ها برای اولین در دسترس قرار خواهند گرفت. جزئیات دیگری در این باره ارائه نشده است اما می‌توان انتظارات زیادی داشت.

علاوه بر این، اخبار بزرگی درباره‌ی سرویس استریمینگ مشابه استادیای مایکروسافت یعنی xCloud طی X019 به اشتراک گذاشته خواهد شد و از عناوین جدیدی برای سرویس اشتراکی Game Pass رونمایی به عمل خواهد آمد. همچنین 12 عنوان از Xbox Games Studio در این رویداد حضور پیدا می‌کنند که برخی از آن‌ها عناوین جدید خواهند بود.

X019 از 14 تا 16 نوامبر (23 تا 25 آبان) در لندن برگزار می‌شود. باید منتظر ماند و دید که شاهد معرفی چه محصولاتی و اعلام چه اخباری برای هر دو برند مطرح مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس و پی‌سی خواهیم بود.

نظر شما راجع به رویداد X019 چیست؟

0
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن