رونماییرویداد‌هاسازمان‌ها

ستاره های روابط عمومی ایران معرفی شدند

امتیاز دهی

در سومین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران، همراه اول موفق به دریافت عنوان ستاره طلایی روابط عمومی ایران شد.

همزمان با ۲۷ اردیبهشت ماه «‌روز جهانی ارتباطات و روز ملی روابط عمومی»، در سومین جشنواره ستارگان روابط عمومی که با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه روابط عمومی ایران در مرکز همایش های کتابخانه ملی ایران برگزار شد، برگزیدگان روابط عمومی ایران در بخش ها و سطوح مختلف معرفی و تجلیل شدند .

هیأت داوران این جشنواره، با عنایت به ارزیابی انجام شده و توفیق اداره کل ارتباطات همراه اول در کسب امتیازات بیشتر در بین روابط عمومی های ستاره سال ۹۴، عنوان ستاره طلایی روابط عمومی ایران را به اپراتور اول تلفن همراه کشور اعطا کرد.

سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین

در این مراسم علاوه بر ستاره طلایی روابط عمومی، از ستارگان ماندگار روابط عمومی، ستاره ارتباطی دولت، ستاره ارتباطی شهر، روابط عمومی مردمی، بازنشستگان روابط عمومی در سال ۹۴، مدیر ارشد ستاره ارتباطی کشور و نامزدهای لوح شایستگی، تقدیر شد.

همچنین با تقدیر از اعضای هیأت موسس خانه روابط عمومی ایران در این مراسم، آرم و نشان خانه روابط عمومی ایران و دایره المعارف روابط عمومی ایران رونمایی شد.

گفتنی است علاوه بر روابط عمومی همراه اول فقط دو روابط عمومی «سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور» و روابط عمومی «بانک صنعت و معدن»، موفق به دریافت عنوان ستاره طلایی روابط عمومی شدند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن