شرکت ها

با سفر مارکت نیازی به جستجوی قیمت تورهای مسافرتی ندارید

با سفر مارکت نیازی به جستجوی تورهای مسافرتی در صفحات مختلف ندارید

چهارشنبه، 25 دی ماه، دورهمی  اصحاب رسانه با مدیران ارشد سفر مارکت برگزار شد. در این مراسم میثم کیهانی، مدیر دیجیتال مارکتینگ سفر مارکت در خصوص تاریخچه هلدینگ ایرسا و استارتاپ سفر مارکت توضیحاتی را بیان کردند.

ایرسا، راهکارهای گردشگری الکترونیک

سفر مارکت زیر مجموعه شرکت ایرسا می باشد. شرکت ایرسا با رویکرید نوین در راستای ایجاد ارزش و فرصت های جدید با ارائه مجموعه ای از راه حل های مبتنی بر فناوری نوین و تجارت الکترونیک سال 1391 شکل گرفت. هم اکنون ایرسا به عنوان تنها شریک تجاری شرکت بین المللی iati در بازار ایران می باشد که به صورت (B2C) با ۱۹۰۰ آژانس گردشگری و مسافرتی فعالیت میکند.

ایرسا با استفاده از به روزترین فناوری ها درعرصه تجارت الکترونیک  مشغول همکاری با بهترین های صنعت گردشگری و هواپیمایی دربازارهای داخلی و خارجی جهت ارائه خدمات سفر در حوزه بنگاه به بنگاه (B2B)) و به صورت کاملا آنلاین به آژانس های هواپیمایی سراسر ایران می باشد.

سفرمارکت- برندینگ

استارتاپ سفر مارکت

سفرمارکت یکی از برندها و شرکت های ایرسا می باشد که به مدل مارکت پلیس شروع به ارائه خدمات در حوزه گردشگری آنلاین داشته است.

میثم کیهانی، بازار بدون رقیب را بازار انحصاری می داند که در آن شرکت به دنبال پیشرفت و ارائه خدمات نمی باشد ولی با حضور رقبا در بازار و بزرگ کردن سهم بازار، شرکت ها به دنبال راهکاری نوین و مشتریان راضی می گردند.

سفر مارکت-آمار

سفرمارکت دو کمپین تبلیغاتی، جمعه نارنجی و چله نارنجی را با موفقیت به پایان رسانده است و گزارشات این دو کمپین به صورت ذیل می باشد:

بیش از 3 میلیون و دویست و چهل هزارPage view
بیش از یک میلیون و دویست هزارSession
بیش از 214 هزارSearch Flights
بیش از 25 هزارRedirect to Sellers
بیش از 25 هزارBooking Tours
بیش از 25 هزارVideo Play
24%Bounce Rate

در بخش پرسش و پاسخ به سوالات خبرنگاران از جمله سوال، مقایسه سفرمارکت با علی بابا چطور می باشد؟

آقای میثم کیهانی، مقایسه در صورتی درست می باشد که جنس مقایسه یکی باشد، علی بابا یک آژانس مسافرتی می باشد که می تواند خدمات خود را برای هر مبدا و مقصد فقط با یک قیمت (قیمت آژانس علی بابا) ارایه دهد در صورتی که سفرمارکت یک مارکت پلیس است که برای سفر برای هر  مبدا و به مقصدی قیمت های متفاوتی را نمایش میدهد (قیمت های آژانس های متفاوت) و این دو موضوع کاملا متفاوت بوده است در واقع علی بابا یک آژانس مسافرتی است اما سفرمارکت ده ها و صد ها آژانس در یک پلتفورم می باشد، در سفر مارکت هرشخصی انتخابی انجام دهد برای خرید به سایت خود آژانس منتخب وصل می شود و پرداخت صورت می گیرد، در حقیقت سفر مارکت رابطه بین کاربران و آژانس های مسافرتی می باشد.

شما در سفرمارکت به مقایسه قیمت بلیط هواپیما و تورهای مسافرتی آژانس های مختلف می پردازید و همه موارد در یک صفحه برای شما به نمایش در می آِید و می توانید در یک صفحه و با انتخاب فیلترهای مختلف سفر و بلیط خود را انتخاب کنید.

0
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن