برترین اخباردستگاه‌هاموبایل

سینگتل و اریکسون سرعت دانلود 1Gb/s را به طور موفق آزمایش کردند

امتیاز دهی

بزرگترین اپراتور موبایل سنگاپور، Singtel، با استفاده از فناوری تجمع (CA) چهارباند FDD/TD و با استفاده از باند آزمایشی سوئدی اریکسون سرعت دانلود 1G/s را به دست آورد.

این اپراتور اذعان داشت که این تکنولوژی به آن امکان می دهد تا به بهینه سازی طیف جدید 2.5GHz بپردازد و قصد دارد تا آن را در مناطق با ترافیک بالای اینترنت به کار گیرد. از نیمه دوم سال 2018 انتظار می رود که گوشی هایی که از سرعت های گیگابیت پشتیبانی شده توسط چهار باند FDD / TD CA پشتیبانی می کنند استفاده شود.

مسئول بخش تکنولوژی Singtel آقای مارک چونگ اظهار داشت که از آنجا که دنیا در حال آماده شدن برای پشتیبانی از فناوری 5G است، این اپراتور در حال بهره برداری از طیف های خود و استفاده از آخرین پیشرفت ها در صنعت تلفن همراه برای بهینه سازی مصرف شبکه اش می باشد.

مارتین ویکتورین، مدیر ارشد شرکت اریکسون سنگاپور، برونئی و فیلیپین، گفت: “سینگتل و اریکسون  یک هدف مشترک برای ارائه بهترین شبکه تلفن همراه در سنگاپور با تلفیق یکپارچه ی تکنولوژی های FDD و TDD در شبکه ی 4G LTE  دارند.”

در طیف سنجی سنگاپور در آوریل 2017، سینگتل 426 میلیون دلار برای طیف 75MHZ در باندهای 700MHZ، 900MHZ و 2.5GHz هزینه کرده بود.

این کمپانی ها دو طیف مجاز و سه طیف غیرمجاز را در یک اقدام آزمایشی در دسامبر 2017 با یک دیگر ادغام کردند و سرعت دانلود 1.1Gb/s را به دست آورند. این تکنولوژی مجاز دسترسی (LAA) آزمایشی، در یک پیکربندی 12 لایه به دست آمده که سینگتل اذعان داشت میزان حداکثر سرعت آن را دو تا سه برابر سرعت های LTE خواهد ساخت.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن