ایکس باکسپی اس 4سرگرمیکامپیوتر خانگی

صداپیشه‌ی بتمن از عدم حضورش در عنوان جدید استودیوی WB Montreal می‌گوید

عنوان جدید استودیوی WB Montreal که احتمالاً مربوط به بتمن است، ظاهراً از صدای «کوین کونروی» (Kevin Conroy) بهره نخواهد برد.

به نظر می‌رسد که استودیوی سازنده‌ی Batman: Arkham Origins یعنی WB Montreal یا به‌طور کامل‌تر Warner Bros Montreal بر روی یک بازی بتمن جدید کار می‌کند. اگرچه رسماً چیزی تأیید نشده است، اشارات این استودیو این‌گونه به نظر می‌رسند و شایعات و گزارشات حکایت از این دارند که این عنوان به سازمان Court of Owls از دنیای بتمن خواهد پرداخت و باید منتظر ماند و دید که سازندگان رسماً این شایعات را تأیید خواهند کرد یا خیر.

با این حال، تأیید شده است که صداپیشه‌ی آشنای بتمن یعنی کوین کونروی در عنوان جدید استودیوی WB Montreal نقشی نخواهد داشت. کونروی در گفت‌وگو با نشریه‌ی JOE به سادگی در پاسخ به این سوال که در جدیدترین بازی بتمن نقشی بر عهده دارد یا خیر، گفته است که «نه». وی در ادامه درباره‌ی عدم حضورش در این بازی بیان داشته است که «نمی‌دانم چرا».

درحالی که کونروی نمی‌داند چرا در بازی جدید استودیوی WB Montreal شرکت داده نشده است، به نظر می‌رسد که به این دلیل است که «راجر کریگ اسمیت» (Roger Craig Smith)، صداپیشه‌ی بتمن در Batman: Arkham Origins، در این عنوان جدید هم حضور پیدا خواهد کرد. اگرچه اسمیت چنین چیزی را تأیید نکرده است ولی توئیت‌های اخیر او می‌توانند از این موضوع حکایت داشته باشند. از این گذشته، منطقی است که وی باری دیگر با این استودیو کار کند.

در نهایت باید توجه داشت که حتی هنوز رسماً مشخص نشده است که عنوان تازه‌ی استودیوی WB Montreal مربوط به بتمن خواهد بود یا خیر، ولی بعید به نظر می‌رسد که غیر از این باشد.

نظر شما راچع به بازی بعدی استودیوی WB Montreal چیست؟

0
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن