پی اس 4کامپیوتر خانگی

بازی Fall Guys بیش از 11 میلیون نسخه روی پی‌سی فروش داشته است

بازی Fall Guys با نام کامل Fall Guys Ultimate Knockout درحالی که هنوز فصل سومش آغاز نشده، به دستاورد جدیدی در زمینه‌ی فروش رسیده است.

زمانی زیادی از انتشار بازی Fall Guys در تابستان امسال نمی‌گذرد و این عنوان موفقیت غیر منتظره‌ای را برای سازنده‌اش استودیوی «مدیاتونیک» (Mediatonic) به ارمغان آورده است.

مدیاتونیک به‌تازگی طی مطلبی در وب‌سایت رسمی خود اعلام کرده که فروش بازی Fall Guys پس از گذشت نزدیک به 4 ماه از عرضه‌اش در ماه آگوست، از مرز 11 میلیون نسخه تنها روی پی‌سی گذشته است. این استودیو میزان فروش این عنوان روی پلی‌استیشن 4 را اعلام نکرده اما احتمالاً کمتر از پی‌سی است خصوصاً از آنجا که Fall Guys جزو عناوین رایگان پلی‌استیشن پلاس در ماه آگوست بود. با این حال، همچنان رقم فروش روی پلی‌استیشن 4 می‌تواند قابل توجه باشد.

مدیاتونیک از علاقه‌ی خود برای انتشار بازی Fall Guys برای سایر پلتفرم‌ها گفته اما تا به اینجای کار خبری رسمی را در این باره به اشتراک نگذاشته است. فصل سوم این عنوان قرار است در رویداد The Game Awards 2020 که در 10 دسامبر (20 آذر) برگزار خواهد شد معرفی شود و احتمال دارد که طی این رویداد همچنین راجع به نسخه‌های نسل نهمی Fall Guys بشنویم. عرضه‌ی این عنوان روی کنسول‌های نسل جدید سونی و مایکروسافت یعنی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سریز ایکس می‌تواند جریان فروش و درآمد تازه‌ای را برای آن رقم بزند.

Fall Guys هم‌اکنون در دسترس پی‌سی و پلی‌استیشن 4 قرار دارد و اگر آشنایی زیادی با آن ندارید، باید گفت که یک عنوان پلتفرمر بتل رویال است که در هر رقابت آن تا 60 بازیکن قابلیت شرکت دارند و مجموعه‌ای از مینی‌گیم‌ها پیش روی آن‌ها قرار می‌گیرد. بازیکنانی که بسیار کند عمل کنند یا اهداف یک مینی‌گیم را به خوبی انجام ندهند، از بازی حذف می‌شود و در نهایت مانند سایر عناوین بتل رویال، تنها بازیکنی که باقی می‌ماند برنده‌ی رقابت می‌شود.

مدیاتونیک همواره به پشتیبانی از Fall Guys با محتویات و به‌روزرسانی‌های جدید پرداخته و توانسته است تجربه‌ای را فراهم کند که میلیون‌ها بازیکن را سرگرم می‌کند و روز به روز نیز بر تعداد بازیکنانش افزوده می‌شود. حتی ناشران و توسعه‌دهندگان سراسر جهان برای پشتیبانی از مدیاتونیک، نسخه‌ای به شکل و شمایل شخصیت‌های Fall Guys از شخصیت‌های معروف خود برای این عنوان طراحی کرده‌اند. باید منتظر ماند و دید که این استودیو چه برنامه‌هایی برای آینده‌ی Fall Guys دارد تا همچنان این جریان مطلوب آن را حفظ کند.

نظر شما راجع به بازی Fall Guys چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن