زندگی هوشمندلوازم خانگی

قدیمی‌ترین یخچال ال‌جی برای کیست؟

امتیاز دهی

در جستجوی قدیمی‌ترین یخچال ال­جی همراه با شانس برنده شدن یخچال‌های مدرن و پیشرفته

تهران- یکی از مشکلات بزرگ مشتریان قدیمی ال­جی این است که گاهی دلشان می‌خواهد ماشین لباسشویی یا یخچالی که تازه وارد بازار شده را بخرند اما دستگاهی که سال­های سال پیش خریده­اند هنوز مثل روز اول کار می‌کند! پس با چه انگیزه­ای هزینه دستگاه جدید را تقبل کنند و چطور از کنار وفاداری دستگاه قدیمی ساده بگذرند.

ال­جی و گلدیران طی این فراخوان برآنند تا وفادارترین یخچال و صاحبش را پیدا کنند.

سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین

یخچال‌های ال‌جی بیش از سه دهه است با ارائه امکاناتی متمایز، میهمان خانواده‌های ایرانی هستند. این محصولات از همان زمان که با نام گلداستار در بازار می‌درخشیدند و بخشی از خاطرات خوب قدیمی را در ذهن‌ها حک کرده‌اند تا امروز که در قالب ساید‌بای‌سایدهای پیشرفته ال‌جی با درب جدید (Door-in-Door) محبوبیت گسترده یافته اند، همواره تجلی کیفیت، دوام و طراحی زیبا بوده‌اند.

اگر یخچال گلداستار یا ال‌جی قدیمی شما همچنان سالم و سرحال کار می‌کند و در خدمت خانواده‌تان است، فرصت مشارکت در این مسابقه را از دست ندهید و با ما همراه شوید. با شرکت در این فراخوان شما شانس برنده شدن جدید‌ترین ساید بای ساید ال‌جی،‌ Next P دوست­داشتنی را خواهید داشت، یخچالی مدرن که اولین و جدیدترین یخچال تصفیه آب جهان است. همچنین علاوه بر انتخاب وفادارترین یخچال و صاحبش، میان تمام شرکت‌کنندگان قرعه‌کشی برگزار می‌شود و به سه نفر منتخب یکی از یخچال‌های مدرن ال‌جی اهدا می گردد.

مطالب مفید برای شما:  هرآنچه درباره بهداشت فردی باید بدانیم
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن