دیجیتالرویداد‌ها

لینکداین 414 میلیون عضو دارد که 57٪ ترافیک آن از موبایل میباشد

امتیاز دهی

لینکداین در گزارش درآمد خود اعلام کرد که در حال حاضر 414 میلیون عضو دارد و از افزایش 3.43 درصد نسبت به سه ماهه گذشته خود خبر داد.

در سه ماهه گذشته، تعداد کابران با 19درصد افزایش به 414 میلیون نفر و7درصد افزایش نیز برای تعداد بازدیدکننده خود داشته که به طور متوسط 100 میلیون نفر در هر ماه میباشد” مدیر اجرایی لینکداین جف وینر در بیانیه ای اعلام کرد:

بازدید از صفحات لینکداین نسبت به سال گذشته رشد 17 درصدی را داشته است که میتوان یک الگوی رشد در طول چند ماه گذشته را مشاهد نمود که البته به میزان سه برابر رشد برای کاربرانی داشته ایم که با موبایل خود لینکداین را مشاهده کرده اند و درمجموع میتوان گفت 57 درصد از تمام ترافیک را به خود اختصاص داده است.

سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین

طی سال‌های اخیر لینکداین روی پروژه Voyager تمرکز داشته که درواقع به روز رسانی نسخه اپلیکشن این شبکه‌ی اجتماعی بر روی سیستم عاملهای موبایل بوده است . که با توجه به آمار بازدیدکنندگان از طریق گوشی‌ هوشمند این شبکه میتوان موفقیت این پروژه را مشاهده نمود.

این شرکت ماموریت اصلی خود را یافتن شغل مناسب برای کاربران اعلام کرده بود که با آمار اعلامی مدیر اجرایی لینکداین مبنی بر موفقیت آنان بوده است. کاریابی لینکداین نسبت به سال گذشته 80 درصد رشد داشته و در حال حاضر بیش از ۶ میلیون فرصت شغلی موجود میباشد.

همچنین ایشان اعلام کردند سرویسی برای ارجاع همکاری ها را در سال 2016 به اپلیکیشن اضافه خواهد کرد با رویکرد یکپارچه بودن تمام سرویس های ارایه شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن