تکنولوژیسخت افزار

مادربرد گیگابایت و عرضه محصولات به همراه واترکولینگ

امتیاز دهی

کمپانی گیگابایت یکی از تولیدکنندگان پیشرو در صنعت تولید مادربرد و کارت گرافیک خبر از همکاری با یکی بهترین تولید کننده های خنک کننده مایع دنیا، EK را می دهد و شروع این همکاری از 1 آگوست 2016 خواهد بود که حوزه این همکاری نیز در محصولات عرضه شده در سراسر اروپا خواهد بود.
حاصل این همکاری شامل ارائه بسته ای از مادربردهای برگزیده ی گیگابایت X99-Ultra Gaming و Z170X-Gaming 7 بهمراه یک عدد منوبلاک(واتربلاک دوکاره ای که علاوه بر پردازنده ،مدار PWM مادربرد را نیز خنک می کند) ساخته EK است که از جنس نیکل بهمراه لوگوی G1 است،که با الهام گرفتن از واتربلاک Supremacy EVO X99 بصورت محدود عرضه می شود.
همکاری کمپانی گیگابایت با شرکت EK منجر به باز طراحی مونو بلاک EK-FB GA-Z170X برای مادر برد Z170X-Gaming 7 شده است تا با الهام گرفتن از طرح مونو بلاکEK-Supre EVO ،از بهترین راهکار خنک کنندگی با کارایی بالا اطمینان حاصل شود. این مونوبلاک نه تنها پردازنده را خنک نگه می دارد بلکه با ایجاد پوششی بر روی مدار تغذیه مادر برد (mosfetها) این امکان را فراهم می آورد تا جریان آب بطور مستقیم از روی مدار تغذیه مادر برد عبور کند ، تا شاهد امکان اورکلاک تا بیشتر مقدار ممکن باشیم.
X99-Ultra Gaming نیز با به همراه داشتن راهکار ویژه ای همچون مونوبلاک EK-Supremacy EVO X99 و ولوگوی نقش برجسته ی G1، خنک کنندگی شگفت انگیزی ارائه می کند که EK آن را بصورت اختصاصی برای چیپست X99 و پلتفرم2011v3 توسعه داده و می تواند انتخاب شماره یک گیمرها و کسانی باشند که بدنبال بهترین کارایی هستند.
مادربردهای گیگابایت با استفاده از دو عدد هدر فن ترکیبی، برای استفاده از خنک کننده مایع طراحی شده اند این ویژگی به کاربران امکان می دهد تا با استفاده از دو عدد پمپ جداگانه به ایجاد یک راه کار خنک سازی با مدار باز بپردازند.(تا علاوه به خنکسازی پردازنده بتواننده قطعات دیگر را نیز به مدار خنک کننده مایع اضافه کرد)
ترکیب واتربلاک های EK در این بسته نشان دهنده ی ضرورت وجود یک خنک کننده مایع در یک کامپیوتر است، یک مادر برد با در اختیار داشتن یک منوبلاک عالی جهت خنک سازی، راه اندازی لذتبخش یک کامپیوتر را همراه با تجربه ای بی عیب و نقص برای کاربر فراهم می آورد. این بسته ویژه در مدت زمان محدودی توسط گیگابایت و EK عرضه می شود.

سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن