کامپیوتر خانگی

مادهای پی‌سی بازی Red Dead Redemption 2 هم‌اکنون در دسترس قرار دارند

بازی Red Dead Redemption 2 بالاخره روی پی‌سی منتشر شده و مادهای آن هم به سرعت هرچه تمام‌تر ساخته شده و در دسترس قرار گرفته‌ است.

زمانی که اعلام شد بازی Red Dead Redemption 2 از طریق Rockstar Games Launcher و Epic Games Launcher به پی‌سی راه پیدا می‌کند، این سوال به وجود آمد که چه مادهایی برای آن منتشر خواهد شد. و در حالی که حتی این نسخه عرضه نشده بود و چند ساعت به آن باقی مانده بود، مادهای این عنوان بر روی اینترنت در دسترس قرار گرفته است.

سایت پی‌سی گیمر گزارش کرده است که مادی برای بازی Red Dead Redemption 2 در دسترس قرار دارد. مادی که ساده اما در عین حال بسیار جالب و جذاب است و آن هم نقاشی صورت جوکر در فیلم جوکر (2019) برای شخصیت اصلی این بازی یعنی آرتور است.

سازندگان این ماد یعنی RedDeadModders اعلام داشتند که از پروسه‌ی نصب و پیاده‌سازی این ماد مطمئن نیستند از آنجا که نسخه‌ی پی‌سی در آن زمان در دسترس نبود. اما آن‌ها اولین ماد این عنوان را روی سایت Nexus Mods به انتشار رسانده‌اند و اینکه چگونه به فایل‌های بازی دسترسی پیدا کرده‌اند جای سوال دارد. آیا راک‌استار گیمز به برخی از مادسازان به‌طور مشخص اجازه‌ی دسترسی داده است؟

علاوه بر این، ماد دیگری هم بر روی سایت Nexus Mods توسط haskeer212 آپلود شده است. این ماد RDR2 Photorealistic reshade نام دارد که همان‌طور که از نامش مشخص است، رنگ‌ها، سایه‌ها و سایر بخش‌های بازی Red Dead Redemption 2 را بهبود می‌بخشد تا تجربه‌ای هرچه چشم‌نوازتر را روی پی‌سی خود داشته باشید.

دستورالعمل نصب این ماد در صفحه‌ی آن ذکر شده و به راک‌استار گیمز هم اشاره شده است که این بر احتمال اینکه این استودیو به برخی از مادسازان اجازه‌ی دسترسی به فایل‌های بازی را داده باشد می‌افزاید.

پیش‌تر در سال 2017 اختلافاتی بین شرکت «تیک-تو» (Take-Two) و مادسازان GTA V پیش آمده بود که با این وجود، راک‌استار پا به ماجرا گذاشت و مشکل را حل کرد. راک‌استار اظهار داشت که به اینکه به طرفداران اجازه‌ی ساخت و ساز و بروز خلاقیت بدهند باور دارند و می‌خواهند که مادسازان اشتیاق خود نسبت به این عنوان را به نمایش بگذارند. همچنین اعلام کرد که علیه مادسازانی که برای بخش تک‌نفره ماد می‌سازند اقدام قانونی نخواهند کرد. بنابراین، انتظار نمی‌رود که شاهد ماد برای بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 باشیم.

Red Dead Redemption 2 هم‌اکنون در دسترس پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پی‌سی قرار دارد.

0
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن