معرفی اپلیکیشن المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ چانگ

اپلیکیشن رسمی پیونگ چانگ ۲۰۱۸ (PyeongChang 2018) برای المپیک زمستانی امسال به بازار آمد. این برنامه ویژگی هایی که از آن انتظار دارید را در خود دارد. از قبیل: امتیازات، تعداد مدال ها، اخبار، مکان رویدادها و خرید بلیط. این اپلیکیشن هم برای کسانی که به دیدار بازی ها می روند و هم کسانی که در خانه به تماشای آن ها می نشینند مفید است.

این برنامه هم چنین اطلاعات فرهنگی و اطلاعات گردشگری را نیز در خود دارد و نیز دارای باگ های بسیار کمی بوده و رایگان می باشد. این اپلیکیشن به پنج زبان کره ای، انگلیسی، فرانسوی، چینی و ژاپنی در دسترس است.

المپیک  زمستانی پیونگ چانگ برای ورزشکاران تمام کشورها بهترین عرصه برای جمع شدن و رقابت در سطح جهانی می باشد. پیونگ چانگ واقع در کره جنوبی، میزبان این رقابت هاست و برای طرفداران و بینندگان با همکاری شرکت سامسونگ  اپلیکیشن رسمی المپیک را تولید کرده است.

 تا قبل از شروع بازی ها می توانید اپلیکیشن را دانلود کرده و از رویدادهای مربوط به بازی ها باخبر شوید. البنه اکنون بیش تر داخل این اپلیکیشن حالت پیش نمایش و اطلاعات کلی درباره پیونگ چانگ وجود دارد.

در قسمت بالای برنامه از آب و هوا و برخی اطلاعات راجع به این شهر مطلع می شوید. این اپلیکیشن هم چنین دارای قابلیت آپدیت شدن نسبت به وضعیت بازی ها و نیز نمای کلی از مکان های تکمیل شده با نقشه های ۳D و فیلم های پرواز هواپیماهای بدون سرنشین را دارد. برنامه ی کامل بازی ها نیز داخل آن موجود است.

این اپلیکیشن را می توانید از گوگل پلی (Google Play) دانلود کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا