معرفی ربات Vgifbot؛ از ویدیوها تصاویر گیف بسازید

برای ساخت GIF از ویدیوها راه های بسیاری وجود دارد که برخی از آن ها پیچیده و برخی دیگر به شدت سر راست و ساده اند. اما شاید سر راست ترین راهی که می شود برای بیرون کشیدن GIF ها از دل ویدیوها به سراغش رفت، استفاده از ربات های تلگرام باشد. چرا که با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآوری چون تلگرام، ربات ها نیز هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرند و دسترسی به مسائل مختلف را راحت تر می کنند.

امروز برای تان می گوییم که به کمک آن خیلی راحت می توانید از ویدیوهای تان GIF های جذاب تهیه کنید. Vgifbot از آن دسته ربات هایی است که عملکردی شبیه به یک میانبر دارد. به طوری که به کمک این ربات پردازش های پیچیده در سریع ترین حالت ممکن تغییر شکل می دهند و ظاهری ساده به خود می گیرند. این ظاهر ساده، به کاربر این اجازه را می دهد، بدون آنکه پا در مسیری پر پیچ و خم بگذارد در کمترین زمان ممکن به چیزی که می خواهد برسد.

Vgifbot

به گفته توسعه دهندگان این ربات، Vgifbot قابلیت شناسایی URL و هر نوع فرمت ویدیویی را دارد و می توانید با ارسال مستقیم فایل ویدیو یا لینک آن، GIF خود را دریافت کنید. ارسال ویدیو، شاید سخت ترین بخش کار با Vgifbot باشد. چرا که باقی مسیر تماما خودکار صورت می گیرد و کاربر در ادامه راه با هیچ مرحله پیچیده ای رو به رو نیست. با ارسال ویدیو، Vgifbot فقط از شما می پرسد که می خواهید ویدیو به صورت کامل تبدیل به GIF شود یا اینکه فقط بخشی از آن برای تان مهم است.

اینجاست که انتخاب با شماست و می توانید بسته به نیازتان هر یک از گزینه های موجود را انتخاب کنید.

البته اگر بخواهید که بخشی از ویدیو به GIF تبدیل شود، باید کمی فقط بگذارید و مدت زمان مورد نظر خود را برای Vgifbot تعریف کنید. با به پایان رسیدن این مراحل، دیگر Vgifbot کاری با شما ندارد. فقط از شما می خواهد که چند لحظه صبور باشید تا کارش به پایان برسد و فایل GIF ساخته شده را برای تان ارسال کند.

خوشبختانه کیفیت GIF های ساخته شده توسط Vgifbot نیز از کیفیت قابل قبولی برخوردارند و ایراد خاصی در آن ها به چشم نمی خورد. فقط ای کاش که روی GIF های ساخته شده، واترمارک Vgifbot قرار نمی گرفت تا نتیجه نهایی کیفیت مطلوب تری پیدا می کرد. اما در کل Vgifbot ربات خوبی است و می تواند برای افرادی که از GIF ها به وفور در مکالمات خود استفاده می کنند، به شدت جذاب باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا