HA - Samsung RS5000 - Pic (2)

معرفی یخچال ساید‌بای‌ساید RS5000 سامسونگ

هماهنگی یخچال‌های سایدبای‌ساید با ابعاد و حجم بزرگ خود با فضای آشپزخانه چالش بسیاری از خانواده‌ها است.

اولین نکته‌ای که با دیدن یخچال RS5000 به ذهن هر بیننده‌ای می‌آید، طراحی جدید این ساید‌بای‌ساید است. این سبک طراحی هم  در بدنه بیرونی و هم در طراحی کشوها و محفظه‌های داخلی آشکار می‌شود. بدنه براق و شیک RS5000 به شکلی طراحی شده که ضمن ارائه زیبایی منحصربه‌فرد با دکور و چینش آشپزخانه‌ها منطبق و ادغام می‌شود. این موضوع را می‌توان در طراحی دستگیره‌های دستگاه که به گونه‌ای زیبا روی بدنه جای گرفته دید.

طراحی هنرمندانه فضای داخلی

با باز کردن درِ ساید‌بای‌ساید RS5000 زاویه جدیدتری از طراحی هنرمندانه این یخچال مشاهده می‌شود. یخچال RS5000 به فناوری SpaceMax  مجهز است. در این فناوری از ضخامت بدنه یخچال کاسته شده اما با وجود عایق‌بندی پیشرفته استحکام بدنه در همان وضعیت مطلوب و همیشگی خود قرار دارد. این تغییرات با هدف افزایش ظرفیت کشوها و محفظه‌ها صورت گرفته است. با وجود فناوریSpaceMax  فضای داخلی یخچال بیشتر از قبل می‌شود در حالی که ابعاد دستگاه تغییری نمی‌کند.

در این ساید‌بای‌ساید دو کشوی مخصوص میوه و سبزیجات با ظرفیت بزرگ و جادار قرار دارد تا خانواده‌ها نگرانی از بابت داشتن میوه‌های تازه نداشته باشند.

قرار گرفتن این نکات و ظرایف در کنار هم باعث شده تا طراحی ساید‌بای‌ساید RS5000 همچون یک ارکستر سمفونی هماهنگ و یکپارچه ظاهر شود. ارکستری که با جاگیری در هر آشپزخانه‌ای زیبا و شکیل خواهد بود.

HA - Samsung RS5000 - Pic (1)

ضمانت همیشگی

کمپرسوری که در قلب یخچال ساید‌بای‌ساید RS5000 قرار گرفته از نوع دیجیتال اینورتر است. این کمپرسور به کمک فناوری‌های جدید توانسته طول عمر بیشتر، صدای کمتر و مصرف پایین‌تر را به ارمغان بیاورد.

کمپرسور دیجیتال اینورتر قادر است میزان سرعت و سرمایش خود را کاملا منطبق با طبق عملکرد مصرف‌کنندگان تنظیم کند تا در بهینه‌ترین حالت ممکن مواد غذایی داخل یخچال و فریزر حفظ شوند. همین موضوع کمک کرده تا ۵۰ درصد در میزان مصرف انرژی صرفه‌جویی شود. کمپرسور دیجیتال اینورتر RS5000 از طرف سامسونگ تا ۱۰ سال ضمانت می‌شود، ضمن اینکه میزان طول عمر ۲۱ ساله این کمپرسورها به تایید رسیده است.

HA - Samsung RS5000 - Pic (5)

پایداری دما

ساید‌بای‌ساید RS5000 همچنین از قابلیت Metal Cooling بهره می‌برد. Metal Cooling لایه‌ای فلزی از جنس استیل است که در بخش داخلی درِ یخچال قرار می‌گیرد. این لایه باعث می شود حتی با باز و بسته شدن پیاپی درِ یخچال، هوای سرد داخل آن باقی بماند و دمای پایداری ایجاد شود. در نتیجه این قابلیت میزان رطوبت و تازگی مواد غذایی در همه شرایط حفظ می‌شود.

نحوه سرمایش غذاها و خوراکی‌ها در ساید‌بای‌ساید RS5000 به گونه‌ایست که تمامی کشوها و محفظه‌ها به یک میزان لازم و یکسان از آن برخوردار می‌شوند. اما برای برخی از غذاهایی که نیاز به سرمایش سریع و قوی دارید این امکان فراهم شده تا در زمانی کوتاه این خوراکی‌ها را خنک یا منجمد کنید. برای این کار کافیست گزینه Power Cool یا Power Freeze را فعال کنید تا در مدت زمان کوتاهی نوشیدنی خنک را بنوشید و یا گوشت‌ها و مرغ‌های خود را به سریع‌ترین شکل منجمد کنید.

یخچال ساید‌بای‌ساید RS5000 سامسونگ با مجموعه‌ای از قابلیت‌ها و فناوری‌های پیشرفته به همراه طراحی کم‌نظیر و زیبایی که دارد به مدلی مناسب و کارآمد برای خانواده‌های متوسط و بزرگ تبدیل شده است.

ساید‌بای‌ساید RS5000 سامسونگ با ظرفیت ۶۱۷ لیتری، طراحی یکپارچه و منسجم بدنه، موتور دیجیتال اینورتر و قابلیت‌ Metal Cooling محصولی درخشان و برجسته در خانه‌ها خواهد بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا