موتور Dual Inverter ال‌جی با قدرتی چند برابر قبل

بدون شک بهبود عملکرد مصرف‌کننده‌های انرژی با هدف استفاده بهینه از جمله مهم‌ترین دغدغه‌های شرکتهای تولیدکننده این محصولات محسوب می‌شود. پس از بحران انرژی در دهه ۷۰ فعالیت‌های پژوهشی دامنه‌داری در زمینه کاهش مصرف انرژی در زمینه سبک زندگی مصرف‌کنندگان آغاز شد. با وجود سبک زندگی پرمصرف مردم در دهه‌های گذشته، نمی‌توان میزان مصرف بالای لوازم‌خانگی را نادیده گرفت. به خصوص لوازم‌خانگی مثل یخچال‌، ماشین‌لباسشویی و کولر که با توجه به نوع کاربری‌شان برق زیادی مصرف کرده و برای مدت طولانی باید روشن باشند.

برای برطرف کردن مشکل مصرف انرژی، شرکت‌های مختلف با استفاده از سیستم‌های پیشرفته توانستند هم سبک زندگی مشتریان را تغییر داده و هم کاری کنند که انرژی در عین کم‌مصرف شدن، قابل مدیریت کردن باشد. ولی با این حال با رقابتی شدن بازار و نیاز مشتری به فناوری‌های جدیدتر و امکانات بیشتر، دوباره لوازم‌خانگی به سمت پرمصرف‌شدن می‌رفتند.

در این میان تنها بعضی فناوری‌های جدید بودند که علاوه بر ارائه قابلیت‌های جدید، مصرف انرژی را نیز کم کرده و توانسته‌اند لوازم‌خانگی را به سطح جدیدی ارتقا دهند. یکی از این فناوری‌ها موتور اینورتر است که با کاهش استهلاک و مصرف برق کمتر، انرژی بیشتری تولید کرده و دوام خود را برای مدت زمان طولانی‌تری حفظ کند. این موتورها در چند سال اخیر تقریبا در بیشتر لوازم‌خانگی شرکت‌های مطرح و پیشرو مثل ال‌جی استفاده شده و رضایت بی‌نظیر کاربران را در پی داشته است.

اکنون شرکت ال‌جی توانسته با حفظ همان مزیت‌ها و ارتقای آنها به سطحی جدید، موتور فوق‌العاده Dual Inverter را روانه بازار کند.  این موتور توانسته مشکلات موتورهای معمول در زمینه کارایی، بهره‌وری و تولید صدا را حل کند و علاوه بر ۴۰ درصد انرژی بیشتر تا ۷۰ درصد در میزان انرژی مصرفی شما صرفه‌جویی کند.

یکی از محصولاتی که این موتور در آن به کار رفته، کولر گازی جدید ال‌جی است.  در این محصول موتور Dual Inverter به گونه‌ای طراحی شده است تا با توجه به میزان دمای هوای اتاق، قدرت موتور را تنظیم کرده و درنهایت باعث می‌شود هزینه کمتری بابت مصرف انرژی بپردازید. همچنین قدرت این موتور نیز نسبت به نسل قبل افزایش یافته است. این موضوع باعث شده نه تنها قدرت خنک‌کنندگی کولر تا ۴۰ درصد افزایش یابد، بلکه هوای سرد به نقاط دورتری پرتاب شده و به سرعت کل اتاق را فرا بگیرد. خود موتور نیز به گونه‌ای طراحی شده تا از سر و صدای اضافی در هنگام کار کردن بکاهد. این طراحی خاص توانسته تا ۴۰ درصد صدای موتور اینورتر دوگانه را کاهش داده و بدون آنکه متوجه روشن بودن آن شوید، به کار خود ادامه دهد.

به خاطر استهلاک کم قطعات موتور و طراحی ویژه ال‌جی، این موتور نیز مانند سری قبلی اینورتر تا سال‌ها با نهایت کارآمدی و کیفیت همراه شماست و نگرانی شما بابت هزینه‌های تعمیر و تعویض را برطرف می‌کند. ال‌جی برای اطمینان خاطر مشتریان خود این موتور را تا ۱۰ سال گارانتی کرده است و بابت کارایی آن به شما تضمین می‌دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا