بازیبرترین اخبارتکنولوژیرویداد‌ها

ناشران مطرح خارجی، بازی‌های ایرانی را داوری می‌کنند

امتیاز دهی

 

بخش مسابقه Development Awards به نخستین نمایشگاه تجاری صنعت بازی‌های رایانه‌ای ایران Tehran Game Convention افزوده شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، آریا اسرافیلیان مدیر بخش Development Awards نمایشگاه TGC درباره این بخش توضیح داد: پیش از این قرار بود در یکی از روزهای برگزاری این نمایشگاه، رویداد روز ناشران (Publishers Day) برگزار شود و در جریان آن بازی‌سازان پروژه‌های خود را به ناشران و سرمایه‌گذاران معرفی کنند.

وی ادامه داد: با تغییر تاریخ برگزاری TGC امکان ارتقای رویداد Publishers Day به وجود آمد و با بررسی‌های صورت گرفته نهایتا بخش Development Awards به TGC اضافه شد.

به این ترتیب بازی‌هایی که قصد حضور در رویداد TGC را دارند می‌توانند قبل از شروع نمایشگاه در این مسابقه شرکت کنند تا جمعی متشکل از ناشران مطرح خارجی بازی‌ها را داوری کرده و بهترین‌ها را انتخاب کنند. در روز اختتامیه و طی مراسمی نیز عناوین برتر معرفی خواهند شد.

اسرافیلیان ادامه داد: هدف از گنجاندن این بخش کمک به بهتر دیده شدن بازی‌ها در میان ناشران و رسانه‌ها است. چرا که یکی از اهداف اصلی رویداد TGC ایجاد زمینه همکاری میان تولیدکنندگان داخلی و ناشران بین‌المللی است و Development Awards می‌تواند کمک قابل توجهی به بازی‌های منتخب کند. همچنین جوایز نفیسی از سوی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و اسپانسرهای TGC به بازی‌های منتخب اعطا خواهد شد.

براساس اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه TGC، نحوه شرکت در Development Awards، توضیحات و قوانین مربوط به آن به زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن