نترس و قوی باشید

زنان توانمند و نامدار بخشی از زنان سنگاپور هستند و به بهانه روز جهانی زن در روز هشتم مارس، بر آن شد تا بحث زنان قدرتمند،‌ نترس و شجاع را پیش بکشیم.

با درنظر داشتن این نکته، آنجلینا جولی، انتخابی طبیعی برای زنان سنگاپور بود. او سوژه بخش ویژه مفهوم زن  بود که در آن بخش تمرکز و توجه بر روی افراد “تغییردهنده” قرار داده می شود. آنجلینا شاید شروع بحث برانگیزی در حرفه کاری‌اش داشته ولی به خاطر اقدامات انسان دوستانه‌اش از یک‌سو و رهبری کردن کمپین‌های متفاوتی که در آن‌ها برای دفاع از حقوق زنان و محافظت و رشد اجتماعی آنها تلاش می‌کند از سوی دیگر، باعث شده تا او احترام زیادی برای خودش کسب کند. از جمله افراد دیگر، زنان تحسین برانگیزی مثل کریستین آمور لوار، یکی ا زمسئولان کمپین”زنان در ماموریت” هستند که به ما نشان می‌دهند اگر تمرکز قلبی‌مان را برروی چیزی قرار بدهیم، می‌توانیم آن کار را انجام دهیم. او می گوید:” اگر چیزی باشد که بخواهید شروعش کنید، به عقب برنگردید. من باور دارم که همه ما می‌توانیم شخص متفاوتی را رقم بزنیم.”

img-angelina-jolie-1_14061017364

ما همچنین به احترام مادران قوی و آماده حاضر در کمپین “چطور تناسب اندام زندگی ام را عوض کرد” کلاه از سرهای‌مان برمی‌داریم. چه این کار در مسیر مبارزه با افسردگی باشد و چه در مسیر کشف شخصیت فردی ، این افراد نشان می‌دهند که چطور حفظ آمادگی جسمانی برای آنها تبدیل به هدف جدیدی شده است. مانند آنجلینا که علاوه بر مادر بودن تناسب اندام خود را حفظ کرد و از عمل جراحی برای برداشتن غده های مشکوک به سرطان نترسید. حس می‌کنید انگیزه گرفته اید؟ پس حتما در مورد زیبایی بدن مطالعه کنید. این به شما کمک می کند که تمرین‌های خود را برای زیبا خوش اندام و شجاع بودن کنار نگذارید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا