ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

نسخه‌ی جدید بازی Call of Duty ظاهراً Cold War نام خواهد داشت

طبق گزارشات اخیر به نظر می‌رسد که نسخه‌ی جدید بازی Call of Duty برای سال 2020 عنوان Cold War را با خود به یدک خواهد کشید.

اکتیویژن اطلاعات آنچنانی از نسخه‌ی جدید بازی Call of Duty به اشتراک نگذاشته و صرفاً اعلام کرده است که در سال جاری میلادی به انتشار می‌رسد. مدتی است که شایعات و گزارشات مختلفی را درباره‌ی این عنوان می‌شنویم و مهم‌ترین نکته‌ی آن‌ها، این بوده است که نسخه‌ی جدید در واقع ریبوت Black Ops با فضایی واقع‌گرایانه‌تر و تاریک‌تر از ریبوت Modern Warfare در سال 2019 خواهد بود. و حال ظاهراً اشاره‌ای به محیط و فضای این بازی جدید شده است.

کاربر توئیتر Okami به‌تازگی باکس‌آرت نسخه‌ی اول از سه‌گانه‌ی Black Ops را توئیت کرده است اما نکته اینجا است که در زیر عنوان بازی، کلمه‌ی Cold War نوشته شده است. شاید این موضوع بزرگی نباشد اما به این اشاره دارد که نسخه‌ی بعدی در آن دوره جریان خواهد داشت (بر خلاف شایعات گذشته که از جریان داستان در ویتنام حکایت داشتند).

نسخه‌ی جدید بازی Call of Duty

Okami اخیراً تاریخ انتشار Call of Duty: Warzone را لو داده بود که این بر احتمال صحت اطلاعات او می‌افزاید. اگر ریبوت Black Ops در دوره‌ی جنگ سرد جریان داشته باشد، با توجه به اینکه اینکه نسخه‌ی اصلی اول نیز در این دوره قرار داشته، باید منتظر یک اسپین‌آف باشیم یا یک ریبوت کامل مانند Modern Warfare؟ باید همچنان منتظر اخبار رسمی از سوی اکتیویژن بود.

جدیدترین نسخه‌های سری Call of Duty یعنی Call of Duty: Modern Warfare و اسپین‌آف بتل رویال آن یعنی Call of Duty: Warzone هم‌اکنون در دسترس پی‌سی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان قرار دارند. Warzone که طی مدت زمانی کوتاه رکوردهای مختلف را شکسته و هم‌اکنون نیز از بیش از 60 میلیون بازیکن بهره می‌برد که دستاورد فوق‌العاده‌ای به شمار می‌رود، قرار است بر روی کنسول‌های نسل جدید سونی و مایکروسافت یعنی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سریز ایکس نیز عرضه شود.

علاوه بر این‌ها لازم به ذکر است که بازسازی بخش کمپین Call of Duty: Modern Warfare 2 هم در حال حاضر روی پی‌سی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد.

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن