اقتصادرویداد‌هاکسب و کار

نخستین نمایشگاه تخصصی اپلیکیشن برگزار می‌شود

امتیاز دهی
نخستین نمایشگاه تخصصی اپلیکیشن (APPEX2022) از تاریخ 9 لغایت 12 بهمن ماه سال 1400 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش سیارنیوز، نخستین نمایشگاه تخصصی اپلیکیشن با نام Appex با هدف فرهنگسازی اقتصاد دیجیتال و حمایت از تولیدات ایران‌ساخت برگزار می شود.

حضور کسب و کارهای برتر در حوزه اپلیکیشن در Appex

با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر حمایت از تولیدات داخلی و ایران ساخت این نمایشگاه به صورت «فیزیکی» در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران با حضور کسب‌و‌کار‌های برتر، فعالان و علاقه مندان این حوزه برگزار می‌شود.

براساس این گزارش، فرهنگ سازی و ایجاد تبادل افکار بدیع و ایجاد الگوی بهینه، افزایش سطح فعالیت های تجاری،سرمایه گذاری و درآمد زایی و پیوند تکنولوژی و اپلیکیشن های کاربردی از دیگراهداف برگزاری این نمایشگاه است. همچنین محورهایی از جمله بسترسازی لازم به جهت ارائه حداکثری ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شرکت‌های داخلی و اشتغال زایی و رشد همکاری‌های ملی و بین المللی نیز از جمله اهداف برگزاری نخستین نمایشگاه تخصصی اپلیکیشن است.

عرضه توانمندی‌ها و ظرفیت‌های شرکت‌های داخلی در زمینه اپلیکیشن

بر اساس این گزارش آن دسته از متقاضیان کسب‌وکارهای آنلاین که تمایل دارند در اولین دوره این نمایشگاه حضور داشته باشند، می‌توانند از تاریخ 15 آذر ۱۴۰۰ با مراجعه به سایت رسمی Appex به نشانی appex.ir ثبت نام کنند.

گفتنی است علاقه مندان می توانند از ساعت 9 صبح الی 17  از این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران بازدید کنند.

 در ادامه این گزارش آمده است که گروه‌های کالایی که دراین نمایشگاه حضور خواهند داشت عبارتند از:

  1. اپلیکیشن ها
  2. کسب و کارهای نوپا
  3. توسعه دهندگان
  4. شتاب دهنده ها و سرمایه گذاران خطر پذیر
  5. کسب و کارهای مجازی
  6. سرمایه گذاران فرشته خو
  7. اپراتورهای تلفن همراه
  8. آژانس ها تبلیغات دیجیتال
  9. شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات
  10. فناوری اطلاعات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن