سازمان ها

نهمین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات در الکامپ سال آینده برگزار خواهد شد

همین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تیرماه سال آینده و همزمان با نمایشگاه الکامپ برگزار خواهد شد.

به گزارش زیمانیوز و به نقل از روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تهران، طی نامه‌ای به رییس سازمان نصر، از برگزاری مراسم پایانی نهمین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات در الکامپ سال آینده خبر داد.

متن این نامه به شرح زیر است:

با عنایت به اینکه جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICTINQA) از سال 1390 به‌عنوان جایزه بخشی با مجوز سازمان ملی استاندارد ایران آغاز و تاکنون هشت دوره آن با حضور سازمان‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه فاوا با موفقیت برگزار شده است، از طریف تصویب و ابلاغ قانون «تقویت و توسعه نظام استاندارد» مصوب مجلس شورای اسلامی (بند 20 از ماده 7)، موجب ارتقای جایگاه قانونی و افزایش اعتبار جایزه ملی کیفیت شده است.
این مدل، سازمان‌ها را از ابعاد مختلفی همچون برنامه‌ریزی استراتژیک، طراحی و تولید محصولات و خدمات، بازاریابی و فروش، منابع انسانی، مدیریت تامین‌کنندگان، مدیریت فناوری و دانش و همچنین نتایج و شاخص‌های مرتبط ارزیابی نموده و سطح بلوغ سازمان از بعد بهره‌وری و کیفیت را مشخص و فرصت‌های بهبود را شناسایی و به سازمان‌ها کمک می‌کند تا پروژه‌ها و اقدامات بهبود را تعریف و اجرا کنند.
با عنایت به برنامه‌ریزی به‌عمل‌آمده، نهمین دوره جایزه در سال جاری با هدف تحقق شعار «رونی تولید» اجرا و مراسم پایانی، تیرماه سال آینده همزمان با نمایشگاه الکامپ با حضور وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات و رییس محترم سازمان استاندارد برگزار خواهد شد. در این راستا لازم است متقاضیان با مراجعه به وب‌سایت جایزه به نشانی ictinqa.ict.gov.ir و مطالعه راهنمای ثبت‌نام نهمین دوره، فرم ثبت‌نام اولیه پیوست را تکمیل و تا مورخ 30/10/98 به پست الکترونیکی مندرج در راهنما ارسال کنند.

شایان ذکر است جهت آشنایی مدیران و نمایندگان شرکت‌های متقاضی، جلسه توجیهی و هم‌اندیشی از طریق ویدئوکنفرانس در موعد برنامه‌ریزی‌شده برگزار خواهد شد.

0
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن