تکنولوژیخودرو

نیسان ایده‌ای جذاب برای دورکاری مطرح کرده است

امتیاز دهی

نیسان ایده‌ای را مطرح کرده است که این امکان را فراهم می‌کند تا افراد نه‌تنها در خانه، بلکه در هر مکان دیگری قادر به انجام کارهای خود باشند.

درحالی که پاندمی کرونا میلیون‌ها نفر در سراسر جهان را محبور کرده تا از خانه‌هایشان به کار بپردازند، نیسان قصد دارد امکان کار کردن در هر مکان دیگری را فراهم آورد. این خودروساز ژاپنی ایده‌ای برای NV350 Caravan با یک اتاقک کار را مطرح کرده است که اجازه می‌دهد در هر جایی که تمایل دارید، امور خود را انجام دهید.

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال  دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال

نیسان

برجسته‌ترین ویژگی طراحی اتاقک کار برای NV350 Caravan، این است که می‌توان کل اتاقک را – که شامل میز کار و صندلی لوکس Herman Miller Cosm می‌شود – از پشت وَن بیرون آورد و در فضای آزاد از آن استفاده کرد و این کار تنها با فشردن دکمه‌ای مشخص در برنامه‌ی مخصوص آن امکان‌پذیر است.

البته واضح است که همیشه می‌توان در داخل وان کار کرد و اگر کاربر در فضایی شلوغ باشد، می‌تواند کرکره‌های برقی را جهت تمرکز بهتر پایین بیاورد. علاوه بر این‌ها، روی سقف ون نوعی بالکن وجود خواهد داشت که از طریق راه پله‌ای داخلی قابل دسترسی است و می‌توان با صندلی راحتی روی آن به استراحت پرداخت.

از مشکلات احتمالی این ایده، این است که هجوم هر موجودی در صورت استفاده از این ون در حالت فضای باز یا بارش‌های ناگهانی می‌توانند چالش‌برانگیز باشند اگرچه باز کردن چتر مخصوص ون پیش از آغاز کار در جلوگیری از این اتفاق تاثیرگذار خواهد بود. ایراد دیگر، تعبیه نشدن سرویس بهداشتی در این ون است.

متاسفانه NV350 Caravan با اتاقک کار مخصوص، در حال حاضر در حد ایده است و مشخص نیست که نیسان در چه زمانی آن را به اجرا و تولید خواهند رساند.

نظر شما راجع به ایده‌ی جدید نیسان چیست؟

مطالب مفید برای شما:  اطلاعات ۵۲.۲ میلیون کاربر «گوگل پلاس» فاش شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن