همایش ژنولوگ در مسیر آموزش تا مقصد اثرگذاری برگزار شد

موسسه حال خوب زندگی آگاهانه،سمینار ژنولوگ را  با شعار امروز با حال خوب آموزش میبینیم تا فردا با حال خوب اثرگذار باشیم را برگزار کرد.

جمعه ۲۶ اردیبهشت در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما با حضور اساتید حوزه سخنوری، کاربرانی و اصحاب رسانه، سمینار بزرگ ژنولوگ برگزار شد.

در این همایش شرکت‌کنندگان که به صورت ثبت‌نامی حضور داشتند و بیشتر افرادی بودند که در کلاس‌های آنلاین موسسه حضور فعال داشتند.

در این همایش بعد از خوش‌آمدگویی آقای آرش سروری با حضار، خانم فرشته ایران‌نژاد بخش اجرای برنامه را آغاز کردند.

فرشته ایران نژاد، سخنران و مدرس مهارت‌ های سخنرانی در همایش ژنولوگ ( از ژن تا دیالوگ)، ضمن تشریح فرایندهای داشتن یک زندگی شاد و آگاهانه گفت: نگاه علمی به مقوله ارتباطات و داشتن دیدگاه علمی در مقوله ژنتیک و توانمندی های فردی، به طور کامل می تواند زندگی یک شخص را دستخوش تغییرات مثبتی کند.

وی با بیان آن که در دو سال فراگیری پاندمی کرونا، بسیاری از مشاغل تحت تاثیر قرار گرفت و افراد بسیاری دچار سرخوردگی شدند، یادآور شد: با استفاده از شیوه های نوین رفتاری و تغییر در ذهن می توان تا حدود بسیار زیادی، نگرش های موجود را تغییر و از زندگی لذت برد.

سخنران و مدرس مهارت‌ های سخنرانی و ارتباطات کلامی در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سووال که مهم ترین هدف از برگزاری چنین همایش هایی چیست تصریح کرد: توانایی در خوب صحبت کردن، داشتن فن بیان مناسب و داشتن ارتباطات گسترده می تواند عامل بسیار مهمی در تغییر نگرش افراد به زندگی شده و با توسعه قابلیت های این ویژگی به راحتی می توان به دغدغه افراد ناشی از مسائل مهمی که زندگی وی را تحت تاثیر قرار می دهد پاسخ مناسب داد.

این سخنران ارتباطات، به برخی محدودیت های موجود در برخی موارد نسبت به فعالیت های بانوان در جامعه اظهار داشت: بیش از ۸۰ درصد از مخاطبان همایش های برگزار شده در مورد مسائل روانشناسی را خانم ها تشکیل می دهند که در دهه های اخیر توانستند با ورود با اجتماع و تغییر سبک زندگی خود، در مسیر تعالی و پیشرفت گام بردارند.

وی تغییر در طبقه بندی های ذهنی افراد را در داشتن یک زندگی سالم و آگاهانه بسیار مهم توصیف کرد و گفت: انجام هزینه برای چنین همایش هایی نوعی سرمایه گذاری برای آینده افراد محسوب می شود به طوری که خواهند توانست با اولویت بندی های آگاهانه نسبت به تغییر سبک زندگی خود و داشتن آینده ای ایده آل از نظر اقتصادی گام بردارند.

وی در خاتمه گفت: دوره های آنلاین سخنرانی پلاس که استقبال زیادی از آنها صورت گرفته  ۶۰ روز کامل است و هزینه آن دومیلیون و پانصد هزار تومان است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا