همزمان با روز جهانی آگاهی از دسترسی‌پذیری

 گلکسی Buds2 Pro سامسونگ به شکلی طراحی و ساخته شده که بهترین عملکرد و صدا را به گوش کاربر خود برساند، برای همین چه در حال گوش دادن به موسیقی مورد علاقه‌تان باشید و چه قصد تقویت یا کاهش صدای محیط خود را داشته باشید، شما بهترین کیفیت را از جدیدترین هدفون سامسونگ دریافت می‌کنید.

در روزهای نزدیک به روز جهانی آگاهی از دسترسی‌پذیری، سامسونگ بار دیگر تعهد خود برای افزایش دسترسی کاربران به سرویس‌ها و محصولات مختلف را نشان داد. این بار گلکسی Buds2 Pro به کمک افراد کم‌شنوا آمده تا به کمک این هدفون بتوانند صداهای محیط خود را بهتر شنیده و از آن لذت ببرند.

خلق فناوری‌های در دسترس و فراگیر

قابلیت صدای محیط یا Ambient Sound در هدفون‌های گلکسی Buds2 Pro سامسونگ می‌تواند به کسانی که دچار ضعف کم تا متوسط در شنوایی هستند، کمک کند تا صداهای محیط را بهتر بشنوند. تا پیش از این کاربران می‌توانستند در سه سطح قابل شخصی‌سازی، صدای محیط خود را تقویت کنند و از اتفاقات اطراف باخبر شوند. حالا و با ارتقای این قابلیت، دو سطح جدید به آن اضافه شده تا سطوح در دسترس کاربران برای ارتقای صدای محیط به پنج مرحله برسد.

ارزیابی‌های مربوط به کارآمدی و عملکرد این قابلیت، طی یک کارآزمایی بالینی در آزمایشگاه تحقیقاتی سمعک و پیری دانشگاه آیووا انجام شده است. طی این تحقیقات مشخص شد که گلکسی Buds2 Pro به شکل موثری درک صحبت و گفتار را در افرادی که دچار ضعف کم تا متوسط در شنوایی هستند، بهبود می‌دهد. علاوه بر این آزمایش مشابه‌ای در مرکز پزشکی سامسونگ کارآمدی گلکسی Buds2 Pro را در زمینه کمک به افراد کم‌شنوا تایید کرد. در این آزمایش، گلکسی Buds2 Pro به عنوان ابزاری مفید و کاربردی برای برقراری ارتباط این دسته از افراد در یک محیط آرام شناخته شد.

دسترسی به سطوح جدید شخصی‌سازی

ارتقای قابلیت صدای محیط این امکان را در اختیار کاربران گلکسی Buds2 Pro می‌گذارد تا براساس نیازهای متنوع خود تنظیمات این ویژگی را بهینه کنند. کاربران می‌توانند صدا را به ترتیب از چپ به راست تنظیم و علاوه بر این محدوده صدای محیط خود را در پنج مرحله مختلف از سطح آهسته تا شفاف بهینه و شخصی‌سازی کنند.

این قابلیت دارای ویژگی دیگری به نام تطبیق صدای محیط (Adapt Ambient Sound) است که به کاربران کمک می‌کند تا صدای اطراف خود را با وضوح بیشتری بشنوند.

هان‌گیل مون، رییس آزمایشگاه پیشرفته صوت بخش تجربه موبایل سامسونگ گفت : «بسیار خوشحالیم که در روز جهانی آگاهی از دسترسی‌پذیری، می‌توانیم قابلیت پیشرفته و ارتقایافته گلکسی Buds2 Pro را به کاربران خود معرفی کنیم. این کار‌ ادامه خواهد یافت تا هر کاربری بتواند در هر زمان و مکانی بهترین صدای ممکن را با گلکسی Buds2 Pro تجربه کند».

قابلیت ارتقایافته صدای محیط طی هفته‌های آینده و به تدریج از طریق به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری برای کاربران گلکسی Buds2 Pro عرضه می‌شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا