zimanews

ورا پلاس سازگار ترین کنترلر خانه هوشمند در جهان

کنترلر خانه هوشمند ورا پلاس با طیف گسترده ای از محصولاتی که از تکنولوژی بی سیم زیگ بی و بلوتوث استفاده می کنند در کنار محصولات زی ویو و وای فای سازگار می باشد. با ورا پلاس می توانید به محصولات بیشتری صرفنظر از نوع تکنولوژی که استفاده می کنند متصل شوید.

ورا پلاس پردازشگر سریعتر و حافظه بیشتری برای بالاترین کارایی دارد.

از تمام مزایای امنیتی خانه هوشمند بهرمند شوید

کنترلر خانه هوشمند ورا پلاس امنیت و آرامش ذهن بیشتر را برای شما فراهم می کند. شما هرگز به خانه تاریک وارد نخواهید شد. ترموستات خانه هوشمند خود را تنظیم می کنید که به صورت خودکار دمای محیط خانه را به دمای مطلوب شما زمانیکه به خانه می رسید سرد یا گرم کند. و از آن بهتر با روشن بودن سیستم سرمایشی گرمایشی زمانیکه کسی در خانه نمی باشد از اتلاف انرژی جلوگیری می کنید. شما همیشه میدانید چه زمانی فرزند شما به خانه می رسد. بدون ترس از امن بودن خانه و یا سرگردان بودن شغلتان به مسافرت میروید. از احوال اقوام سالمند خود مطلع هستید. از حال حیوانات خانگی خود زمانیکه در منزل نیستید اطلاع دارید. زمانیکه در سفر هستید هرزمان که حرکتی در خانه هوشمند شما تشخیص داده شود تصویر ضبط می شود. تمام قفل ها را با یک کلیک قفل می نمایید و تمام چراغ ها را خاموش. از هر مکان و در هر زمانی سیستم خود را برای آرامش کامل ذهن ملاحظه و کنترل می کنید.

ورا پلاس به عنوان مغز سیستم کنترلی خانه هوشمند بی سیم شما عمل می کند

ورا پلاس بصورت کاربردی سازگار با برند های خانه هوشمند و سیستم امنیتی شامل NEST، Schlage، Yale،Kwikset،First Alert و خیلی از برندهای دیگر می باشد.

  • به راحتی تمام خانه هوشمند خود را با یک لمس به تنظیمات خانه، خارج از خانه، شب و تعطیلات کنترل نمایید.
  • گام به گام کنترلر خانه هوشمند ورا را با وسیع ترین سازگاری و سریع ترین عملکرد به کار ببرید.

امنیت “آرامش ذهن” را با ورا بدست آورید

در ورا ما می دانیم امنیت خانه فراتر از سنسورها و آلارم ها می باشد. امنیت خانه این است که اطمینان داشته باشید خانواده شما امن می باشد. بتوانید زمانیکه در محل کار خود هستید از حیوان خانگی خود مطلع باشید. با این اطمینان سفر کنید که اگر هر اتفاقی در منزل رخ دهد شما مطلع خواهید شد. و آن را امنیت مالی دانستن و اینکه شما انرژی تلف نمی کنید. و اینکه نیاز به پرداخت های ماهانه غیر ضروری نمی باشید. ورا را برای امنیت کل خانه و آرامش ذهن تهیه کنید!

داخل آن چه می باشد؟

آیا این سوال برای شما مطرح می باشد که داخل این بسته چه می باشد؟ کنترل کننده خانه هوشمند ورا پلاس یک جعبه سیاه براق است که به اینترنت متصل می شود، و با استفاده از تکنولوژی بی سیم نیز به تمام دوربین ها، سنسورها، قفل درب ها، ترموستات ها و دستگاه های دیگر شما که در خانه نصب شده اند متصل می شود (که هر کدام از این وسیله ها بطور جداگانه فروخته می شوند.). کنترلر به عنوان یک هاب مرکزی برای کنترل هر چیز دیگری عمل می کند. با استفاده از تلفن هوشمند، تبلت و یا کامپیوتر و با استفاده از یک اپلیکیشن ساده شما به کل سیستم خانه هوشمند خود صرفنطر از تعداد وسیله هایی که نصب کرده اید و از هر نقطه در جهان دسترسی خواهید داشت.

یک اپلیکیشن همه چیز را کنترل می کند

حتی اگر یک وسیله ای اپلیکیشن خود را داشته باشد اگر آنرا با ورا کنترل کنید مزیت های بسیاری فراهم می کند. ورا می تواند همه چیز را یکپارچه کند. برای مثال زمانیکه قفل Schlage  خانه هوشمند خود را قفل می کنید به طور خودکار می تواند تنظیمات ترموستات نست را تغییر دهید. بسیاری از  سنسورهای امنیتی برای درب ها، پنجره ها، سنسور های حرکتی، و غیره به یک کنترل کننده و اپلیکیشن نیاز دارند و آنها به تنهایی کار نمی کند. ورا وسیله هایی که اپلیکیشن های خود را دارند و وسیله هایی که اپلیکیشنی برای کنترل ندارند را با هم ترکیب می کند و با دسترسی آسان به کنترل پنل، تجهیزات، از هر نقطه جهان با استفاده از تلفن، تبلت و یا لپ تاپ کنترل می شوند.

کنترلر خانه هوشمند ورا پلاس را برای راحتی، امنیت، صرفه جویی در مصرف انرژی و سازگاری تهیه کنید

کنترلر خانه هوشمند ورا پلاس با  وسیع ترین انواع برندها و دستگاه هایی که شما همه جا آنها را می توانید  تهیه کنید سازگار می باشد – بیش از ۱۴۰۰ وسیله. کنترلر خانه هوشمند ورا پلاس هر آنچه که کنترلر ورا اج دارد را دارد از جمله عدم نیاز به پرداخت های ماهیانه. کنترلر خانه هوشمند ورا پلاس سازگاری بیشتری بین دستگاه ها، حافظه بیشتر، و سرعت بیشتر را دارد. کنترلر خانه هوشمند ورا پلاس را امروز برای خانه خود تهیه کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا