موبایل

آسوشیدتجارت نماینده رسمی شیائومی در ایران

امتیاز دهی

چهارشنبه 30 دی ماه طی مراسمی و با حضور د مدیران ارشد همراه اول و خبرنگاران حوزه آی تی و فعالان این حوزه ، شرکت آسوشیدتجارت به عنوان نماینده رسمی گوشی های شیائومی معرفی شد.

888888

در این مراسم ابتدا آقای علی ملکی مدیرعامل شرکت اسوشیدتجارت پس از خوش آمدگویی به مهمانان فرمودند: در دنیای امروز موبایل فقط وسیله ارتباطی نیست بلکه وسیله همراه با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا برای ارتباطات و تجارت می باشد.

سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین

77777

در ادامه آقای بیژن خیابانی از مدیران شرکت با شعار ” متفاوت بودن گران نیست” صحبت های خود را در خصوص کیفیت خوب و قیمت مناسب گوشی ها ادامه دادند و معتقد بودن که گوشی های شیائومی رده سوم فروش جهانی را دارا می باشد، ایشان همچنان از سیاست فروش این گوشی ها در ایران عنوان کردند که این گوشی ها در سراسر ایران با قیمت یکسان عرضه خواهد شد و به دلیل کیفیت بالای گوشی خدمات وارانتی یا همان تعویض در دفتر خدمات را نیز ارائه خواهند داد.

در ادامه مراسم خبرنگاران حوزه سوالاتی در خصوص باندلنیگ همراه اول، قیمت و سیاست های عرضه و فروش سوالاتی را اعلام کردند که به هیچ کدام از سوالات پاسخ داده نشد و همچنان ورود و سیاست فروش شیائومی در ابهام باقی ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن