تکنولوژی

وعده تبلیغات و کنترل های حریم خصوصی جدید توسط گوگل

امتیاز دهی

شرکت گوگل اعلام کرد که حفاظت‌ های حریم خصوصی جدیدی را به اطلاعاتی که در مورد شما به صورت آنلاین ذخیره می‌کند اضافه خواهد کرد.

به گزارش سیار نیوز، کارت‌های اعتباری مجازی هم در راه هستند و همچنین قابلیتی که گواهینامه رانندگی را در Google Wallet ذخیره می‌کند.

دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال  دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال

همچنین کارت‌های اعتباری مجازی، امکان انتخاب تبلیغاتی که در «جستجو» می‌بینید و ویژگی‌هایی برای مدیریت نحوه مشاهده اطلاعات شخصی شما توسط دیگران در نتایج جستجو.

اما آیا افراد گواهینامه رانندگی را در گوشی خود ذخیره می‌کنند؟ این ممکن است بحث برانگیزترین باشد.

با این حال، گوگل درباره جمع‌آوری اطلاعات کم‌تر درباره شما چیزی نگفته است و «مرکز تبلیغات من» جدید این شرکت را می‌توان تنها راه دیگری برای شخصی‌سازی آگهی‌ها به سلیقه‌ی شما دانست که به این معنی است که برای گوگل حتی ارزشمندتر هستند.

با این حال، سیاست‌های جدید گوگل حداقل وعده کنترل بیشتر بر شکل‌دهی روایت آنلاین شخصی شما را می‌دهد، اگرچه دانیل رومین، معاون اعتماد این شرکت، خاطرنشان کرد که شما می‌توانید اطلاعات را در گوگل و نه کل وب را کنترل کنید.

رومن گفت، با این حال، در ماه‌های آینده، می‌توانید نتایج جستجویی را که حاوی اطلاعات تماس شما هستند، مانند شماره تلفن، آدرس خانه و آدرس ایمیل پنهان کنید.

می‌توانید با کلیک کردن روی «3 نقطه» در کنار یک نتیجه جستجوی Google، درخواست خود را انجام دهید.

رومن گفت: «اما این فقط مدیریت داده‌های شما نیست. ما همچنین می‌دانیم که مردم می‌خواهند کنترل بیشتری بر حضور آنلاین خود داشته باشند تا احساس امنیت کنند.

او گفت که این ویژگی در ماه‌های آینده در دسترس خواهد بود.

گوگل در یک پست وبلاگی گفت: «نوعی تنش، بین حریم خصوصی و اطلاعات عمومی وجود خواهد داشت. شما نمی‌توانید اطلاعات منتشر شده در یک خبر را حذف کنید.»

رومین گفت که گوگل همچنین در حال گسترش روشی است که از طریق آن می‌توانید تنظیمات حریم خصوصی پیوست شده به تبلیغاتی را که می‌بینید مدیریت کنید، از جمله کنترل مستقیم داده‌های مورد استفاده برای شخصی سازی آن تبلیغات.

مطالب مفید برای شما:  اپل و گوگل سیستم رهگیری ویروس کرونا را روی محصولات خود نصب می‌کنند

او گفت: «برای اولین بار، می‌توانید انتخاب کنید که تبلیغات بیشتری از دسته‌ها یا برندهایی که دوست دارید ببینید. به عنوان مثال، من به وسایل نقلیه هیبریدی علاقه مند هستم. بنابراین من برای دیدن تبلیغات از آن دسته انتخاب می‌کنم. همچنین می‌توانید آگهی‌های کم‌تری را از دسته‌ها یا مارک‌هایی که به آن‌ها علاقه ندارید ببینید.»

رومین گفت که می‌توانید از طریق حساب گوگل خود یا مستقیماً از آگهی به My Ad Center دسترسی پیدا کنید.

یکی از ویژگی‌هایی که ممکن است مفید باشد «کارت‌های مجازی» نامیده می‌شود که لایه‌ای از ناشناس بودن را هنگام خرید آنلاین اضافه می‌کند.

بعضی از ارائه‌دهندگان کارت اعتباری در حال حاضر به شما اجازه می‌دهند هنگام خرید از یک کارت اعتباری مجازی استفاده کنید، که به عنوان یک اشاره‌گر به کارت اعتباری واقعی بدون اینکه این اطلاعات به فروشنده داده شود، عمل می‌کند.

گوگل می‌گوید: «وقتی از تکمیل خودکار برای وارد کردن جزئیات پرداخت خود در هنگام پرداخت استفاده می‌کنید، کارت‌های مجازی با جایگزین کردن شماره کارت واقعی شما با یک شماره مجازی متمایز، لایه امنیتی بیشتری را اضافه می‌کنند. این کار نیاز به وارد کردن دستی جزئیات کارت مانند CVV را در هنگام پرداخت برطرف می‌کند. این به راحتی و همچنین امنیت می‌افزاید.»

می‌توانید کارت‌های مجازی خود را با هر کارتی که در pay.google.com ذخیره کرده‌اید مدیریت کنید و این ویژگی را هم فعال کنید.

کارت‌های مجازی از تابستان امسال برای کارت‌های Visa، American Express، Mastercard و همه Capital One در ایالات متحده عرضه می‌شوند.

گوگل همچنین گفت که قصد دارد یک کیف پول جدید گوگل را راه‌اندازی کند، با یک پیچ بالقوه بحث برانگیز: توانایی ذخیره گواهینامه رانندگی در برنامه.

آیا مجری قانون مجوز مجازی را می‌پذیرد؟ در مورد TSA چطور؟ به گفته شرکت گوگل، اپلیکیشن جدید Wallet در هفته‌های آینده برای دستگاه‌های اندروید و iOS عرضه خواهد شد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن