پردازنده ای خنک تر با MasterAir Maker 8

Cooler Master برندی با قدمت طولانی مدت در تولید پاور و خنک کننده پردازنده به شمار می رود و محصول جدید این شرکت با نام MasterAir Maker 8 با طراحی نوآورانه خود توجه کارشناسان را به سمت خود جذب کرده است. خنک کننده ای با ۸ لوله انتقال حرارت به قطر ۶ میلی متر که با استفاده از فناوری انحصاری ۳D Vapor Chamber عملکرد به مراتب بالاتری نسبت به سایر خنک کننده های موجود در بازار ارائه می دهد.

چهار لوله انتقال حرارت به صورت مستقیم روی سطح بلاک مسی قرار گرفتند با بهره گیری از فناوری انحصاری کولرمستر و استفاده از تجهیزات مورد نیاز، قادر به افزایش ارتفاع خنک کننده خواهید بود. دو عدد فن ۱۴۰ میلی متری Silencio FP کولرمستر در دو سمت هیت سینک آلومینیومی نصب شدند تا با سرعت ۶۰۰ تا ۱۸۰۰ دور در دقیقه به تولید حداکثر شدت جریان ۶۶ فوت مکعب در هر دقیقه بپردازند.

22

نویز فن های Silencio FP همانطور که از نام آنها پیداست، در سطح بسیار کمی (محدوده ۸ تا ۲۴ دسی بل بر اساس سرعت چرخش) قرار دارد تا محیطی آرام برای کاربران به ارمغان آورند. وزن مجموع خنک کننده Maker 8 برابر با ۱۳۵۰ گرم اعلام شده که ۲۶۰ گرم به دو عدد فن و ۷۵۸ گرم به هیت سینک اختصاص دارد.

33

در MasterAir Maker 8 دو درپوش برای سطح بالای خنک کننده در نظر گرفته شده که یکی از آنها آلومینیومی و دیگری از نوع شفاف (Transparent) است. امکان نصب خنک کننده Maker 8 کولرمستر روی تمامی سوکت های جدید و قدیمی اینتل و AMD وجود دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا