پی اس 4

کارگردان بازی God of War Ragnarok از تاریخ انتشار آن می‌گوید

«کوری بارلوگ» (Cory Barlog)، کارگردان بازی God of War Ragnarok اظهار داشته است که چه زمانی اطلاعات بیشتری از جمله تاریخ انتشار ارائه می‌شود.

طرفداران God of War پس از اینکه هیچ خبر جدیدی از بازی God of War Ragnarok دو روز قبل طی رویداد State of Play به اشتراک گذاشته نشد، بسیار ناامید شدند اگرچه از همان ابتدا مشخص بود که سونی قرار نیست به این عنوان بپردازد. God of War Ragnarok اولین بار در سپتامبر 2020 معرفی شد و سونی تنها اعلام کرد که در سال 2021 آن را به عرضه می‌رساند و درحالی که پس از آن دیگر هیچ جزئیاتی ارائه نشده است، تقریباً واضح به نظر می‌رسد که انتشار این بازی به سال آینده‌ی میلادی موکول خواهد شد.

کارگردان نوآوری استودیوی سونی سانتا مونیکا یعنی کوری بارلوگ به‌تازگی در توئیتر به توضیح وضعیت کنونی بازی God of War Ragnarok پرداخته است. اگرچه وی مستقیماً نامی از این عنوان نبرده، واضح است که به Ragnarok اشاره داشته و در پاسخ به کسانی که طی State of Play هیچ اطلاعاتی از این عنوان دریافت نکردند و حال کنجکاو تاریخ عرضه‌ی آن هستند، اعلام کرده است که «وقتی آماده باشد» ظاهراً اطلاعاتی جدید نظیر تاریخ عرضه در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

«جیم رایان» (Jim Ryan)، مدیر عامل پلی‌استیشن طی مصاحبه‌ی اخیر خود اطلاعاتی از God of War Ragnarok ارائه نداده ولی درباره‌ی Horizon Forbidden West صحبت کرده و از اطمینان خود نسبت به عرضه‌ی آن در سال جاری سخن گفته است. سکوت درباره‌ی تاریخ یا حتی بازه‌ی زمانی تقریبی عرضه‌ی Ragnarok این پیام را می‌رساند که این بازی قرار نیست در سال جاری روانه‌ی بازار شود و طرفداران باید حداقل یک سال دیگر انتظار بکشند.

نسخه‌ی جدید God of War در حال حاضر عنوان تایید شده و تاریخ انتشار دقیقی ندارد و Ragnarok نامی است که طرفداران و رسانه‌های مختلف با توجه به تریلر معرفی‌اش به آن داده‌اند. با این وجود حداقل با توجه به آخرین اطلاعات رسمی که تاکنون منتشر شده، این عنوان در سال 2021 به پلی‌استیشن 5 راه پیدا می‌کند حتی اگر شواهد حکایتی خلاف آن داشته باشند. Ragnarok دنباله‌ی God of War 2018 خواهد بود، نهمین نسخه‌ی این سری بازی انحصاری محبوب سونی به حساب می‌آید و همان‌طور که از اشاره به رگناروگ در تریلر آن مشخص است، این عنوان به رگناروک می‌پردازد که مجموعه‌ی از اتفاقات شامل نبردی بزرگ است که مرگ خدایان و فرجام کار جهان در اساطیر اسکاندیناوی را رقم می‌زند. نهایتاً لازم به ذکر است که جدیدترین نسخه‌ی این سری یعنی God of War محصول سال 2018 که یک ریبوت محسوب می‌شود، هم‌اکنون در دسترس پلی‌استیشن 4 قرار دارد.

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن