ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

کریتوس احتمالاً در آینده‌ی نزدیک به بازی Fortnite راه پیدا خواهد کرد

به نظر می‌رسد که شخصیت نمادین سری God of War یعنی کریتوس در آینده‌ی نزدیک راهی بازی Fortnite که به‌تازگی فصل پنجم آن آغاز شده خواهد شد.

فصل پنجم بازی Fortnite آغاز شده و این بدین معنی است که «اپیک گیمز» (Epic Games) نیز معرفی اسکین‌های شخصیت‌های جدیدی که در راه این عنوان هستند را آغاز می‌کند. درحالی که The Mandalorian قابل توجه‌ترین شخصیت جدیدی است که به Fortnite اضافه شده، به نظر می‌آید یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های پلی‌استیشن و به‌طور کلی دنیای بازی‌های ویدئویی در آن حضور پیدا خواهد کرد.

حساب رسمی توئیتر پلی‌استیشن به‌تازگی ویدئویی را به اشتراک گذاشته است که به احتمال بسیار زیاد از افزوده شدن کریتوس از God of War به بازی Fortnite خبر می‌دهد. در این ویدئو، فردی از سوی Fortnite به توصیف شخصیتی می‌پردازد که خدایان را از پای درآورده و قطعاً اولین شخصیتی که به ذهن خطور می‌کند کریتوس است.

اگرچه قرار بوده این صرفاً یک اشاره‌ی کوچک باشد، ولی ظاهراً پلی‌استیشن ناخواسته خبر را کاملاً لو داده است. برخی از کاربران پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 به‌تازگی تبلیغ اضافه شدن کریتوس به بازی Fortnite را در داشبورد کنسول خود مشاهده کرده‌اند که می‌تواند به‌طور قطع این خبر را تایید کند.

بازی Fortnite

اگرچه حضور کریتوس در Fortnite اتفاق جذابی است اما باید به این نکته توجه داشت که به احتمال قوی، صرفاً یک اسکین در انحصار کاربران پلی‌استیشن خواهد بود و بعید است اگر وی را روی ایکس‌باکس، سوئیچ یا هر نسخه‌ی دیگری مشاهده کنیم. با این حال، هنوز نمی‌توان در این باره به‌صورت قطعی نظر دارد از آنجا که سونی و مایکروسافت قطعاً بیشتر از گذشته از ارائه‌ی محتویات خود روی سایر پلتفرم‌ها استقبال می‌کنند و Fortnite نیز پیش‌تر قواعد قابل توجهی را تغییر داده است که در دسترس قرار دادن یک اسکین روی تمامی پلتفرم‌ها در برابر آن‌ها آنچنان برجسته به نظر نمی‌رسد.

Fortnite هم‌اکنون در دسترس پی‌سی، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ، اندروید و iOS قرار دارد.

نظر شما راجع به فصل پنجم بازی Fortnite چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن