کولر مستر محصولی خوش‌قیمت برای سلامت و دوام قطعات کامپیوتر شما

هزینه کردن برای منبع تغذیه (پاور) کامپیوتر یکی از مسائلی است که هنوز برای بسیاری از کاربران جا نیفتاده است. اما اگر بدانیم خرید منابع تغذیه غیراستاندارد می‌تواند چه آسیب‌هایی به قطعات و تجهیزات کامپیوتر وارد کند، شاید به درک بهتری از اهمیت آن برسیم. اما همیشه قرار نیست هزینه‌های هنگفتی برای منابع تغذیه معتبر صرف کنیم. در این مطلب قصد داریم یکی از سری‌های منابع تغذیه کمپانی خوشنام کولرمستر را معرفی کنیم که در عین داشتن قیمت مناسب، می‌تواند عملکردی خوب و استاندارد را نیز ارائه دهد.

سری پاورهای MastetWatt Lite کولرمستر از جمله منابع تغذیه مقرون به‌صرفه این کمپانی هستند. اما خوش‌قیمت بودن این مدل‌ها باعث نشده است تا ویژگی‌های اصلی و ضروری یک منبع تغذیه استاندارد، کنار گذاشته شود. این محصولات که دارای گواهینامه ۸۰ PLUS هستند، تمام قابلیت‌ها و فناوری‌های لازم برای یک منبع تغذیه معتبر و کارآمد را دارا هستند. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به سیستم تصحیح ضریب توان فعال (Active PFC) اشاره کرد که باعث افزایش بازدهی محصول می‌‌شود.

از سویی دیگر بهره‌گیری از روش PWM و آرایش Dual Forward در طراحی مدار این منابع تغذیه، باعث شده است تا این محصولات بتوانند توان بسیار مطلوبی را در خروجی ارائه دهند و به حفظ پایداری سیستم و دوام قطعات کمک کنند. استفاده از فیلتر EMI به صورت دوگانه (جهت حذف نوسان‌های شدید) نیز از دیگر ویژگی‌های مثبت سری MasterWatt Lite کولرمستر است.

از دیگر ویژگی‌های برجسته این محصولات، بهره‌مندی از یک فن ۱۲۰ میلی‌متری کم‌صدا و با طول عمر بالاست که وظیفه خنک‌سازی را بر عهده دارد. همچنین جهت حفظ ایمنی و سلامت تجهیزات، این منابع تغذیه تمام استانداردهای حفاظتی را دارا هستند که شامل OCP / OVP / OPP / OTP / SCP / UVP می‌شوند.

با تمام این ویژگی‌ها می‌توان اذعان داشت که این دسته از محصولات کولرمستر برای افرادی که تمایل دارند در عین صرف هزینه مناسب، یک محصول استاندارد و معتبر را داشته باشند و سلامت و دوام قطعات خود را تضمین کنند، انتخاب بسیار مناسبی است. در پایان لازم به ذکر است که محصولات کمپانی کولرمستر در ایران با گارانتی آواژنگ عرضه می‌شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا