ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگی

گزارش: اخبار جدیدی از بازی Elden Ring به‌زودی ارائه خواهد شد

گزارش جدیدی حاکی از این است که در ماه مارچ اخبار تازه‌ای از بازی Elden Ring و شاید حتی تاریخ انتشار آن به اشتراک گذاشته شود.

بازی Elden Ring از زمان معرفی‌اش در E3 2019 همواره جزو مورد انتظارترین عناوین پیش رو بوده است و طرفداران به شدت مشتاق آن هستند. از جمله دلایل اشتیاق بازیکنان نسبت به این عنوان، این است که با همکاری «جورج آر. آر. مارتین (George R.R Martin)، نویسنده‌ی رمان معروف ترانه‌ی یخ و آتش ساخته می‌شود و این موضوع حتی باعث جذب افرادی به آن شده است که پیش‌تر با دنیای بازی‌های ویدئویی آشنا نبودند. با این حال، متاسفانه استودیوی «فرام سافت‌ور» (FromSoftware) تا به اینجا همواره سکوت در پیش گرفته است به‌طوری که حتی فرض می‌شد این بازی را لغو کرده است ولی در نهایت این استودیو چنین شایعاتی را تکذیب کرد.

خبرنگار «جف گراب» (Jeff Grubb) که تا به اینجا سابقه‌ی خوبی در لو دادن اطلاعات مختلف از بازی‌ها داشته و می‌توان آن را یک منبع قابل اعتماد در نظر گرفت، در جدیدترین پادکست GamesBeat Decides اظهار داشته است که به گفته‌ی منابع او، اخبار جدیدی از بازی Elden Ring تا پایان ماه مارچ ارائه خواهد شد. او گفته است که اگرچه نسبت به این ادعای خود اطمینان دارد، از طرفی ممکن است که ارائه‌ی این اخبار به ماه آپریل موکول شود. وی جزئیات بیشتری از اینکه این اخبار درباره‌ی چه موضوعاتی خواهند بود به اشتراک نگذاشته و صرفاً اطمینان داده است که در هر صورت نیاز نیست طرفداران برای مدت طولانی دیگری صبر کنند.

«مایک مینوتی» (Mike Minotti) نیز در این پادکست گفته‌ی گراب را تایید کرده و گفته است که بسیار زود شاهد اخبار تازه‌ای از بازی Elden Ring خواهیم بود. با این وجود ممکن است هر اتفاقی رخ بدهد و حتی ارائه‌ی اخبار جدید تا تاریخ دیگری به تعویق بیفتد اما مینوتی مدعی شده است که در هر صورت، بدون شک پیش از E3 جزئیات تازه‌ای از Elden Ring به اشتراک گذاشته می‌شود.

باید منتظر ماند و دید که فرام سافت‌ور بالاخره به‌زودی به انتظار شدید طرفداران پایان می‌دهد یا خیر. Elden Ring که مدیر ایکس‌باکس یعنی «فیل اسپنسر» (Phil Spencer) آن را «بلندپروازانه‌ترین» ساخته‌ی «هیدتاکا میازاکی» (Hidetaka Miyazaki) خوانده است، هم‌اکنون برای پی‌سی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در دست توسعه قرار دارد.

نظر شما راجع به بازی Elden Ring تا به اینجا چیست؟

0

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن