بانکداریبرترین اخبارزندگی هوشمند

یادداشت رسیده از سوی یکی از روشندلان آشنا به نسخه جدید پات

امتیاز دهی

در پی راه‌اندازی نسخه جدید پات ویژه روشندلان از سوی شرکت کارت اعتباری ایران کیش، یکی از روشندلان آشنابه این نرم‌افزار و فعال در انجمن موج نور – انجمنی که در مشاوره‌های این نرم‌افزار برای روشندلان نقش داشته است.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام ایران کیش، یکی از روشندلان آشنا به نسخه جدید پات متنی را ارسال کرده است که در ادامه آمده است.

انجام امور بانکی از جمله مهم‌ترین دغدغه‌های نابینایان است. درسال‌های اخیر اپلیکیشن‌های موبایلی مختلفی برای انجام بسیاری از این امور با استفاده از تلفن‌همراه ارائه شده‌اند. اما بسیاری از این نرم‌افزارها دسترس‌پذیری کافی را برای استفاده افراد نابینا ندارند. اپلیکیشن پات (پرداخت امن تو) که توسط ایران کیش ارائه شده، یکی از این اپلیکیشن‌هاست. اما خوشبختانه مسئولان این شرکت با تلاش خود این اپلیکیشن را به اولین اپلیکیشن مالی کاملا دسترس‌پذیر برای نابینایان در کشور تبدیل کردند.

در پی تصمیم شرکت کارت اعتباری ایران کیش مبنی بر دسترس‌پذیر کردن، اپلیکیشن پات برای نابینایان، نمایندگان این شرکت در ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ برای مشاوره و دریافت اطلاعات به محل انجمن مراجعه و در جلسه‌ای با روند دسترس پذیرکردن اپلیکشین‌های موبایلی آشنا شدند و با تلاش کادر شرکت این موضوع عملیاتی شد.

درادامه بنابه دعوت شرکت ایران کیش، نمایندگان این انجمن در گردهمایی این شرکت در۱۵ اسفند۱۳۹۶ و جشنی که روز بعد در تهران برگزار شد، حضور به هم رساندند.

این اپلیکیشن به کاربران امکان انجام عملیات‌های مالی مختلفی همچون کارت به کارت، خرید اعتبار  برای سیم‌کارت‌های اعتباری، مشاهده موجودی و پرداخت قبوض را می‌دهد. با تلاش طراحان برنامه و انجمن موج نور، همه قسمت‌های این برنامه برای استفاده نابینایان مناسب‌سازی شده و افراد نابینا می‌توانند مثل سایرین از امکانات این اپلیکیشن استفاده کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند این اپلیکیشن را با جست‌وجوی کلمه «پات» در فروشگاه play یا کافه بازار پیدا و روی تلفن همراه خود نصب کنند و از امکانات آن بهره ببرند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن