برترین اخباررونماییزندگی هوشمندلوازم خانگی

لباسشویی  TWINWash ال‌جی این فصل به بازار می‌آید

امتیاز دهی

ال‌جی الکترونیکس پس از مدت‌ها انتظار در مراسم رونمایی منطقه‌ای برای خورده فروشان و شرکا در خاورمیانه و آفریقا، از جدیدترین محصول نوآورانه مراقبت از لباس رونمایی کرد. محصول ویژه در بین سری محصولات مراقبت از لباس ال‌جی، ماشین لباس‌شویی جدید TWINWash بود که از نوآورانه‌ترین فناوری‌ برای شستن بیشترین لباس در کمترین زمان بهره می‌برد. LG TWINWash در فصل پیشرو در خاورمیانه و آفریقا عرضه خواهد شد.

آقای Kevin Cha مدیر ال‌جی الکترونیکس در خاورمیانه و آفریقا گفت: “محصولات خانگی نوآورانه‌ای که توسط ال‌جی در منطقه معرفی شده‌اند مراقبت از لباس‌های شخصی را به سطح بالایی ارتقا می‌دهد. ماشین لباس‌شویی TWINWash ال‌جی بهترین مثال از نوآوری ال‌جی است که همیشه  در عین ارائه محصولاتی بادوام و راحت برای مصرف‌کنندگان خاورمیانه، نظر مشتری را اولویت خود می‌داند.

LG TWINWash قادر است با ترکیب یک ماشین‌ لباس‌شویی کامل در جلو و یک شوینده کوچک در یک پایه مخفی دو دسته لباس جداگانه را به طور هم‌زمان بشوید و مجموعه جدیدی از گزینه‌ها برای شست‌وشو را در اختیار شما بگذارد. ماشین‌ لباس‌شویی اصلی و قدرتمند حجم زیاد لباس‌های کثیف را می‌شوید، درحالی که شوینده کوچک می‌تواند برای چرخه شست‌وشوی متفاوتی تنظیم شود. بدون اینکه مجبور باشید برای جمع شدن یک دسته کامل لباس صبر کنید، می‌توانید حجم کم لباس را در زمان نیاز بشویید. شوینده کوچک برای لباس‌های ظریف یا خاص مانند لباس زیر یا لباس بچه که به روش خاصی برای شست‌وشو نیاز دارند عالی است.

سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین

TWINWash ال‌جی با محفظه لباس نوآورانه‌اش عملکرد نیرومند و پایداری دارد. با ویژگی‌های استثنایی نظیر موتور Inverter Direct Drive که شستن همزمان لباس را تضمین می‌کند و فناوری +6 حرکته برای عملکرد پیشرفته شست‌وشو،  LG TWINWash برای تغییر الگوی شست‌وشو طراحی شده است. برای بیشترین راحتی ممکن، LG TWINWash دارای یک در شیشه‌ای بزرگ است که پر و خالی کردن ماشین را آسان می‌نماید و ظرفیت بالایی برای دسته‌های لباس بزرگ دارد تا بدون هیچ مشکلی شست‌وشو انجام شود.

این لباسشویی دارای طراحی زیبا و پیشرفته‌ای است. علاوه بر مخزن پودر جادار، TWINWash ال‌جی دارای پنل کنترل‌کننده لمسی ارگونومیک روی در جلویی لباسشویی است، دری که بالا می‌آید و زاویه‌دار است. مصرف‌کنندگان همچنین می‌توانند شوینده را در هر زمان و از هرکجا به لطف اپلیکیشن SmartThinQ کنترل کنند.

تمرکز همیشگی ال‌جی بر این بوده که نوآورانه‌ترین فناوری‌ها و نفیس‌ترین طراحی‌ها را به منطقه خاورمیانه و آفریقا بیاورد و در اختیار افرادی علاقمند به پیشرفته‌ترین محصولات و با سبک زندگی‌های منحصربه‌فرد بگذارد. ال‌جی در Innofest 2017 بر روی تلاش مداوم خود در پیشرو بودن در بازار پرمیوم، با رونمایی از سری محصولات پرمیوم برای منطقه خاورمیانه و آفریقا تاکید کرد. این محصولات پریمیوم از بین همه محصولات گسترده ال‌جی در نظر گرفته‌شده بود و شامل محصولات صوتی تصویری، لوازم خانگی و غیره می‌شد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن