پرورش گیاهان و سبزیجات در خانه با LG tiiun

پرورش گیاهان و سبزیجات در خانه با LG tiiun

بعد از پادمی کرونا، حدود سه سال است که بسیاری از ما به گذراندن وقت در خانه عادت کرده‌ایم. این عادت یک تغییر بزرگ است که در کنار اثرات دیگر، باعث افزایش علاقه افراد به طراحی دکوراسیون داخلی و شخصی‌سازی فضای زندگی شده است. حال آنکه شرکت ال‌جی پرورش گیاهان و سبزیجات در خانه با LG tiiun را به راحتی برای همه افراد میسر کرده است.
یکی از مجبوب‌ترین سبک‌های کنونی در دکوراسیون، planterior نام دارد که از ترکیب دو واژه «گیاه» و «فضای داخلی» ساخته شده و به معنای آوردن طبیعت به خانه، خلق فضایی زیبا و سرسبز با استفاده از گیاهان زنده، گل‌های طبیعی و درختچه‌ها است.

چرا پرورش گیاهان و سبزیجات در خانه با LG tiiun پرطرفدار است
سبک دکوراسیون planterior که از ترکیب دو واژه «گیاه» و «فضای داخلی» ساخته شده، به معنای آوردن طبیعت به خانه است.

چرا کاشت و پرورش سبزیجات پرطرفدار است؟

وجود گیاهان متنوع از کویری گرفته تا گیاهان استوایی، درختچه‌های کوچک و گیاهان رونده جذابیت بصری به فضای خانه می‌بخشد. گیاهان هارمونی‌ای از رنگ‌ها، اشکال، بافت‌ها و رایحه‌ای مطبوع را به ارمغان می‌آورد که می‌توانند با ترکیب‌های مختلف با سلیقه هر فرد هماهنگ شوند و حسی از زیبایی هنری و تندرستی به خانه‌ شما بدهند.
با در نظر گرفتن این امر، و با تمایل به ایجاد خانه‌ای «سبزتر» با اولویت‌ بازیافت و استفاده از مواد سازگار با محیط زیست، کاشت و پرورش سبزیجات و گل‌ها در خانه برای استفاده شخصی به یک روشی پر طرفدار تبدیل شده است. ال‌جی آسان‌ترین تجربه ممکن از پرورش گیاهان در خانه را با دستگاه نوآورانه LG tiiun و نسخه تازه تولید شده tiiun mini به شما ارائه می‌دهد. با این محصولات هر قدر هم که در باغبانی بی‌تجربه باشید بدون دردسر گیاهان و سبزیجاتی تازه در خانه خواهید داشت.

کلید سادگی و کارآمدی tiiun کیت‌های بذر خلاقانه و بسیار کاربردی ال‌جی است که طی تحقیقات عمیق انجام شده توسط شرکت در خصوص کشت گیاهان توسعه یافته است. tiiun مصرف‌کنندگان را قادر می‌سازد تنها با استفاده از کیت‌های بذر، آب و مکمل‌هایی که همراه با کیت ارسال می‌شوند و همچنین منبع نور LED گیاهان، سبزیجات و گل‎های (۱) خود را ظرف ۴ الی ۸ هفته (۲) رشد دهند.
###
۱) ال‌جی در حال ، ۲۲ گونه از گیاهان، سبزیجات و گل‌های مختلف را ارائه می‌دهد.
۲) زمان کشت برای گیاهان سبز حدودا ۴ هفته، برای سبزیجات ۶ هفته و برای گل‌ها ۸ هفته است.

LG tiiun مجهز به سیستم آب‌وهوای انعطاف پذیر
مصرف‌کنندگان با استفاده از کیت‌های بذر، آب و مکمل‌هایی که همراه LG tiiun ارسال می‌شوند و البته منبع نور LED گیاهان، می‌توانند سبزیجات و گل‌های خود را طی ۴ الی ۸ هفته رشد دهند.

علاوه‌براین، tiiun به سیستم آب‌وهوای انعطاف پذیر مجهز است که از کمپرسور اینورتر ال‌جی برای تنظیم خودکار دما جهت دستیابی به رشد حداکثری گیاه به بهترین نحو استفاده می‌کند. کاربر به آسانی می‌تواند کل فرآیند کاشت گیاه را با اتصال به اپلیکیشن LG ThinQTM مدیریت کند. کاربران پیغام‌هایی درباره سطح آب، دما و نور دریافت می‌کنند و در جریان روند رشد گیاهشان قرار می‌گیرند.

چه افرادی از LG tiiun برای پرورش گیاهان و سبزیجات در خانه استفاده می‌کنند؟

برای کسانی که خانه‌های کوچکتری دارند و یا در آپارتمان زندگی می‌کنند و یا کسانی که دوست دارند شاهد معجزه طبیعت در محیط کارشان باشند LG tiiun mini یک راهکار فوق‌العاده است. این مدل جمع و جورتر از مدل استاندارد است. tiiun mini خانه و سبک زندگی کاربران را با کشت آسان گیاهانی که می‌توان از آن‌ها به عنوان یک رژیم غذایی مغذی و یا یک دکوراسیون طبیعی لذت برد غنی می‌سازد. از آغاز عرضه tiiun mini زمان زیادی نگذشته اما این محصول توجه میلیون‌ها نفر را از سراسر جهان به خود جلب کرده است، به ویژه توجه کسانی که در حال آموختن سبک زندگی هماهنگ با طبیعت هستند.

پرورش گیاهان و سبزیجات در خانه با LG tiiun مناسب چه افرادی است؟

LG tiiun ، با ایجاد یک دسته‌بندی جدید از لوازم خانگی به نام Harvester و معرفی مفهوم تازه‌ای از زندگی در خانه، برای پرورش گیاهان با روش های آسان‌تر و کم‌جاتر دست به نورآوری‌ زده است. ال‌جی با ارائه ارزش‌ها و تجربیات جدید در تلاش است تا محصولاتی در جهت بهبود زندگی روزمره تولید کند و راه را برای خلق آینده‌ای پایدار هموار سازد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا