برترین اخبارتجهیزات هوشمندزندگی هوشمند

2017، سال خانه هوشمند

امتیاز دهی

 امروزه هزاران وسیله با تکنولوژی بالا برای “هوشمندتر” کردن خانه ها وجود دارد اما صاحب خانه ها آنچنان که فکر می کنید متقاضی آنها نمی باشند. خانه هوشمند کامل در صدر فهرست اولویت های خانه دارها نمی باشد که این موضوع تغییر خواهد کرد. مشکل تا کنون به خودی خود تکنولوژی می باشد، مصرف کنندگان مطمئن نیستید که چگونه خانه هوشمند را با سیستم خانه های موجود ادغام کنند. ساده و مختصر، آنها نمی دانند که چگونه از خانه هوشمند استفاده کنند.

بلیک کوزاک، تحلیلگر ارشد در IHS مارکیت: “سردرگمی بسیاری میان مصرف کنندگان وجود دارد که کدام دستگاه برای انتخاب بهترین می باشد؟ طول عمر آنها چقدر می باشد؟ اگر آنها یک سیستم را نصب کنند، این سیستم سال آینده نیز در بازار می باشد؟”

در سال 2016 با توجه به اعلام IHS ، 80 میلیون وسیله خانه هوشمند شامل ترموستات Nest و آشکارسازهای دود، قفل هوشمند و … در سراسر جهان فروخته شد که رشد 64 درصدی نسبت به سال 2015 را نشان می دهد. بخش بزرگی از آن وسیله های خانه هوشمند دستیاران خانه مانند Google Home، Bosch’s Myki و الکزا آمازون بود. تحلیلگران می گویند که با وجود رشد سال گذشته، سال 2017 سال خانه های هوشمند خواهد بود به این دلیل که شرکت های پشت این فن آوری هوشمندانه تر در خصوص آموزش مصرف کنندگان خود عمل خواهند کرد.  همچنین تحکیم در صنعت، شرکت های خانه هوشمند کوچکتر را زیر چتر بزرگ ارائه دهندگان خدمات بزرگ آورده است. که  به مصرف کنندگان کمک خواهد کرد که احساس راحتی بیشتری با وسیله های جدید داشته باشند.

سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین

اکثر خریداران می دانند که اگر آنها زنگ درب هوشمند و یا ترموستات هوشمند بخواهند می توانند به سادگی آن را با قیمت مناسب خریداری کنند. این در حالی است که ایده یک خانه هوشمند کامل فراتر از درک آنها است.

مطالب مفید برای شما:  فراخوان جشنواره رسانه‌های دیجیتال سلامت منتشر شد

به نظر میرسد که این یک فرصت برای شرکت های خانه هوشمند می باشد که به مصرف کنندگان آموزش های بیشتری دهند که این تکنولوژی می تواند صرفه جویی به همراه داشته باشد، نه فقط سادگی وآسان تر کردن زندگی  و قادر بودن به استفاده از تلفن همراه برای انجام دادن کارها. اگر آنها از مزایای خانه هوشمند در مورد چگونگی پس انداز پول بدانند، این امر می تواند یکی از ویژگی های جذاب تر باشد و به جای این که در پایین لیست  آنچه که مردم لازم دارند باشد، بالاتر رود و احتمالا به وسط آن لیست برسد.

به این منظور، CNET، یک وب سایت خبری تکنولوژی و بررسی آن برای مصرف کننده، در حال رونمایی ماتریکس خانه های هوشمند می باشد. این یکی از ویژگی های جدید در سایت طراحی شده می باشد که مصرف کنندگان را از آخرین تکنولوژی خانه های هوشمند مطلع خواهد کرد.

حضور تکنولوژی خانه های هوشمند را  به طور فزاینده  در CES با محصولات بیشتر در هر سال دیده ایم، از آزمایش های شخصی خود در خانه هوشمند CNET  متوجه شده ایم که یکی از بزرگترین موانع در اتخاذ فن آوری خانه های هوشمند کارکردن دستگاه های متعدد با یکدیگر می باشد که ماتریکس خانه هوشمند به مشتریان کمک خواهد کرد تا بداند کدام وسیله ها با یگدیکر سازگار هستند.

به احتمال زیاد سال پیش رو نوآوری بیشتری به ارمغان خواهد آورد، اما تمرکز به گفته تحلیلگران در IHS مارکیت، کاهش قیمت ها، آموزش مصرف کنندگان و بهبود امنیت خواهد شد. استفاده از صدا راحت تر خواهد شد و خانه های هوشمند با ماشین های هوشمند ادغام خواهند شد – به طوری که اگر شما از خانه دور شوید، خانه خود متوجه خواهد شد و دما را کاهش میدهد. پیش بینی شده است که حداقل 130 میلیون وسیله خانه های هوشمند در سراسر جهان در این سال عرضه می شود.

مطالب مفید برای شما:  نقدها و مجادلات خانه هوشمند
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن