ایکس باکسپی اس 4کامپیوتر خانگینینتندو

سازنده‌ی بازی DOOM Eternal آن را بهترین ساخته‌ی خود تاکنون می‌داند

برنامه‌ نویس بازی DOOM Eternal می‌گوید که این عنوان بهترین ساخته‌ی استودیوی «اید سافت‌ور» (id Software) تاکنون خواهد بود.

برنامه‌نویس موتور ارشد «بیلی کان» (Billy Khan) به‌تازگی نظر خود درباره‌ی بازی DOOM Eternal را به اشتراک گذاشته است. به‌طور خلاصه، او این عنوان را «بهترین بازی» ساخته شده توسط استودیوی اید سافت‌ور می‌داند. اگر این برای شما به نظر می‌رسد، به این دلیل است که کارگردان بازی یعنی «مارتی استراتون» (Marty Stratton) هم در سپتامبر 2019 دقیقاً چنین گفته بود.

وی بازی DOOM Eternal را چنین توصیف کرده است:

این بازی درخشان است. نمی‌توانم تا زمانی که همه بتوانند آن را بازی کنند صبر کنم. بسیار روان به اجرا در می‌آید. مبارزات مثل ابریشم ظریف است. id Tech7 جزئیات فراوانی را در زمینه‌ی هندسه و اشکال ارائه می‌دهد. کیفیت تصویر دیوانه‌وار است.

صحبت‌های او در زمینه‌ی فنی را به هیچ وجه نمی‌توان کتمان کرد و نمایش‌های DOOM Eternal تا به اینجای کار حاکی از جلوه‌های بصری فوق‌العاده و مبارازتی بسیار روان بوده‌اند.

با این حال، ادعای «بهترین بازی» استودیوی اید سافت‌ور تاکنون توسط دو تن از اعضای آن بسیار جاه‌طلبانه به نظر می‌رسد، خصوصاً از آنجا که می‌توان گفت که عملاً این استودیو ژانر اول‌شخص را اختراع و پایه‌گذاری کرده است. DOOM Eternal در 20 مارچ 2020 مصادف با 1 فروردین 1399 برای پی‌سی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه می‌شود و باید تا آن زمان صبر کرد و دید که این ادعا به واقعیت خواهد پیوست یا خیر. این عنوان قرار است بر روی نینتندو سوئیچ نیز منتشر شود ولی در حال حاضر تاریخ انتشار مشخصی برای این نسخه تعیین نشده است.

نظر شما درباره‌ی بازی DOOM Eternal چیست؟

0
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن