لوازم جانبی

Griffin Technology معرفی لوازم جانبی در رنگ‌های متنوع

امتیاز دهی
Griffin Technology ، سازنده و طراح لوزم جانبی موبایل ، قطعات براق را برای بهترین محصولات پرفروششان اعم از لوازم جانبی و بلوتوث پاورمیت منتشر کرد. این محصولات پر فروش حالا شامل رنگ هایی هستند که با طراحی مدرن و زیبای مک-بوک های اپل مطابقت میکنند .
به گفته ی اریک کرول ، مدیر اجناس لوازم جانبی در Griffin ،  همانند مک بوک های اپل ، به نشان دادن حد و مرز های کارایی ، طراحی و نو اوری ادامه میدهد و کاربران به دنبال لوازم جانبی ای هستند که همان کار را انجام دهد و تکنولوزی شان را به مرحله ی بعدی ارتقا دهد .
unnamed (3)
پاور میت بلوتوث محصول Griffin ، به قیمت 59.99$ ، در رنگ نقره ای در دسترس بود و به زوری در رنگ های خاکستری ، طلایی و مشکی در دسترس خواهد بود . رنگ خاکستری ویژگی  تابش نور ابی رنگ ، طلایی تابش نور سفید رنگ و مشکی تابش نور قرمز رنگ
را دارا خواهند بود.

unnamed (4)
یک کنترل وایر لس در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت که مانند یک موس عمل میکند وکاربر میتواند با این ریموت اجرا کردن را کنترل و یا از حالت نمایشی به حات صدا جهش کند .
unnamed (5)
پاورمیت بلوتوث یک بلوتوث ورژن 4 را در اختیار قرار میدهد تا به هر کامپیوتر قابل حمل مک در فاصله ی 30فوتی متصل شود بدون یم های اشفته و بهم ریخته .
مدیریت پاور میت اجازه میدهد تا پاورمیت را به طور دلخواه برنامه ریزی کرده تا هم کاربران تازه کار بتوانند با ان کار کنند و هم کاربران پیشرفته .
رنگ های مشکی طلایی و خاستکری همچنین به رنگ استند های لپ تاپ نیز اضافه خواهند شد .
سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین
مطالب مفید برای شما:  معرفی جدیدترین تکنولوژی ماوس های بی سیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن