ZenFone 2 Laser ASUS عکاسی با سرعت نور

تمامی مدل های ZenFone 2 Laser  جدید از دوربین PixelMaster 13 مگاپیکسلی با لنز دیافراگم باز f/2.0 برای ثبت تصاویر درخشان با وضوح بالا و بدون مکث شاتر سود می برند و تکنولوژی تمرکز خودکار به کاربران توانایی ثبت شفافیت عالی تنها در ۰.۳ ثانیه می دهد. یکی از بارز ترین مشخصات این سری مجهز بودن به سیستم تمرکز خودکار لیزری می باشد. این سیستم با سرعت ۰.۰۳ ثانیه سوژه را شناسایی کرده و به سرعت روی سوژه تمرکز می نماید. بدین ترتیب می توان حتی در صحنه هایی که تحرک در آن زیاد است عکس هایی بدون محو شدگی و با کیفیت بالا ثبت نمود.

این گوشی در محیط ها کم نور از عملکرد خیره کننده ای برخوردار می باشد. حالت Low Light با استفاده از فناوری تجمیع پیکسل ها که چهار پیکسل مجاور به یک پیکسل تبدیل می کند و الگو ریتم های پیشرفته پردازش تصویر، میزان حساسیت به نور را تا ۴۰۰ درصد افزایش  میدهد تا عکس هایی شفاف تر و درخشان تر بدون نیاز به فلاش در نور کم ثبت کنید. تثبیت کننده تصویر دیجیتال (DIS)باعث افزایش عملکرد در نور کم می شود که نتیجه آن عکس هایی بدون تیرگی و محو شدگی است. حالت Backlight(Super HDR)  در PixelMaster به طور خودکار چندین تصویر را ثبت می کند سپس آنها را توسط فناوری ASUS Pixel Enhancing  مورد پردازش قرار می دهد. این قابلیت باعث می شود دامنه دینامیک چهار برابر توسعه پیدا کند تا تصویر نهایی ۴۰۰ درصد درخشانتر باشد ضمن اینکه جزییات رنگها و کنتراست نیز ارتقا یابند. به همین دلیل حتی در عکس هایی با نور زمینه شدید نیز، تصویر کاملا طبیعی است. فناوری منحصر به فرد ما تمام عکس ها را در شرایط اپتیکال پایین را تقویت می کند سپس پردازش نهایی دامنه داینامیک گسترده WDR را روی آنها انجام میدهد تا شفافیت و غنای عکس ها برای عکاسانی که به دنبال شگفتی هستند، افزایش پیدا کند.

 همچنین نسبت صفحه نمایش به کل بدنه این دستگاه معادل ۷۲% می باشد که این موضوع در مقایسه با محصولات هم رده یک ویژگی بسیار مهم محسوب می شود.این گوشی در دو رنگ بنفش و سفید عرضه خواهد شد. برای محافظ از این صفحه نمایش ایسوس لایه محافظ Corning Gorilla Glass 4 استفاده نموده است. این محافظ نسبت به نسل های پیشین خود ۲ برابر مقام نسبت به زمین خوردن و ۲.۵ برابر مقاومتر نصب به خراش می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا