برترین اخبارتکنولوژیسخت افزارکارت گرافیک

Zotac کارت گرافیک Mini Gefoce GTX 1070 را معرفی کرد.

امتیاز دهی

Zotac  Geforce GTX 1070  را در ابعاد کوچک تر معرفی نمود.این مدل دارای برد اصلی متراکم تر با طول ۲۱ سانتی متر و با کاهش طول ۹ سانتی متری نسبت به مدل GTX1070 AMP Dual-FAN این شرکت هست. این مدل به صورت سفارشی توسط Zotac از ابتدا طراحی و ساخته شده است که و دارای اندازه و سایر کوچکتری نسبت به سایر مدل ها می باشد و Zotac به منظور خنک سازی گرمای متساعد شده از این  از خنک کننده GTX1060 AMP خود بر روی آن استفاده کرده است.

  سیستم خنک کننده دارای ورقه های آلومینیومی با تراکم بالا که این ورقه ها، حرارت تولید شده توسط GPU را به یک جفت لوله انتقال حرارت ۸ میلی متری مسی با تماس مستقیم انتقال می دهند و تمام مجموعه نیزتوسط یک جفت فن ۸ میلی متری خنک می شود. بر خلاف مدل های دیگر GTX 1070 از کمپانی Zotac،تامین برق مصرفی این کارت توسط یک پورت 8Pin تغذیه می شود.

سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین

میزان فرکانس GPU این کارت نیز همانند سایر اعضای خانواده nVIDIA در حالت عادی۱۵۱۸ مگاهرتز هست و در حالت Boost به فرکانس ۱۷۰۸ مگاهرتز می رسد.میزان حافظه این محصول نیز 8 گیگابایت از نوع GDDR5X می باشد. خروجی های تصویر این کارت گرافیک شامل سه پورت DisplayPort 1.4 یک HDMI2.0b و یک Dual-link DVI است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن