برترین اخبارتجهیزات هوشمندلوازم جانبی همراه

عینکهای هوشمند باعث شدند آدمهای نابینا دنیا را ببینند

امتیاز دهی

شرکت Aira که یک شرکت تازه کار آمریکایی است عینک هوشمندی را ساخته است که بوسیله آن افراد نابینا میتوانند هرکاری انجام دهند. این عینک فرد نابینا را به یک شبکه ای از عاملها وصل میکند که آنها میتوانند همزمان هرچیزی که فرد نابینا در مقابلش است را ببینند.

این عاملها به مشتریان خود کمک می کنند تا همانند دیگران، فعالیتهای روزانه خود را از قبیل مسیریابی در خیابانهای شلوغ و خرید از یک مغازه خواروبار فروشی انجام دهند. همچنین این عاملها میتوانند مکان فرد نابینا را در نرم افزار Google Maps دنبال نمایند. شرکت Aira تاکید کرد این وسیله با هدف جایگزینی با ابزار سنتی از قبیل سگ و عصا  طراحی نشده بلکه می تواند در کنار آنها برای کارهای مشخصی مفید واقع شود.

این عینک هوشمند هم اکنون در امریکا با پرداخت هزینه اشتراک ماهیانه در دو حالت در دسترس میباشد. در حالت اول میتوانید با پرداخت 129 دلار در هر ماه یک عینک هوشمند و 200 دقیقه دسترسی ماهانه داشته باشید. در حالت دوم میتوانید با پرداخت 199 دلار در هر ماه یک عینک هوشمند و 400 دقیقه دسترسی ماهانه داشته باشید، بهمراه تضمین شرکت که عاملها در کمتر از ده ثانیه به درخواست شما پاسخ میدهند.

سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن