iosبرترین اخباردستگاه‌هاسیستم عامللوازم جانبی همراه

هدفون بیسیم Apple AirPod

امتیاز دهی

دلایل زیادی وجود دارد که مشتری ترغیب شود و این هدفون را سفارش دهد. ویژگیهای جذاب این هدفون عبارت است از:

  • اندازه و راحتی: هدفونهایAirPod  خیلی سبک تر بوده و راحتتر از هدفونهای باسیم شرکت اپل به نام EarPod در گوش قرار میگیرند. طراحی جدید و کوچک تر این مدل باعث برتری آن نسبت به مدل با سیم EarPod شده است. همچنین به علت وزنی که کابل هدفونهای باسیم ایجاد می کنند امکان خروج هدفون از گوش زیاد است که در این مدل این اتفاق نمی افتد.
  • اتصال سریع به دستگاه : به علت استفاده از تراشه بلوتوث W1 ، این هدفون به راحتی و بطور خودکار فقط با نزدیک شدن به دستگاههای شرکت اپل که دارای سیستم عاملهایiOS 10، WatchOS 3 یا MacOS Sierra می باشند، اتصال را برقرار میکند و نیازی به رفتن به منوی تنظیمات نمی باشد. همچنین این قابلیت را دارد که  پخش صدا را از کامپیوتر به دستگاه اپل مورد نظر مثل iPhone  و  iPad و یا برعکس تغییر دهد. این دستگاه می تواند با سایر سیستمهای صوتی بلوتوث دار غیراپل از قبیل  Samsung Galaxy S7 Edge کار کند اما در این شرایط امکان دسترسی به یکسری از قابلیتهای آن را نخواهید داشت.
  • قابلیتهای ویژه و منعطف: میتوانید از آنها بعنوان یک هدست استریو یا مونو استفاده کنید و یا فقط یکی از دو هدفون را فعال کنید. همچنین این هدفون یه یک جفت میکروفون فیلتر کننده صدا مجهز است که باعث افزایش کیفیت می گردد. سنسورهای نوری استفاده شده در هر یک از دو هدفون باعث میشود زمانی که یکی یا هردو آنها را از گوش خود خارج میکنید دستگاه پخش صدا را متوقف نماید و با گذاشتن آنها در گوش پخش صدا ادامه یابد.
  • اتصال مطمین: اتصال بلوتوثی بین دو هدفون بسیار قابل اطمینان است و در شرایط بسیار محدودی در اثر تلاش گوشیهای بلوتوثی دیگر جهت اتصال قطع میگردد. در این زمینه شرکتهای مدعی داشتن اتصال مطمین Jabra’s Sport Elite, Bragi The Headphone  و  Skybudsمیباشند اما همچنان این هدفون در این زمینه بالاترین امتیاز را بخود اختصاص می دهد
  • کیفیت صدا: این هدفونها بدون داشتن عایق صدا دارای کیفیت خوبی میباشند. در محیطهای آرام  کیفیت صدا بسیار عالیست و کیفیت صداهای بم در آنها متوازن و قابل قبول است. نزدیک ترین رغیب در این زمینه BeatsX  می باشد اما همچنان AirPod  در صدر رقابت  قرار دارد. اگرچه در خصوص صداهای زیر این هدفون عالی نیست اما در مقایسه با سایر هدفونهای بلوتوث دار دارای کیفیت بالای متوسط میباشد. هدفون Jabra Elite Sport که دارای طراحی عایق صدا بوده دارای کیفیت صدای بهتری است اما قیمت بیشتری نیز دارد. کیفیت صدای این هدفون کاملا شبیه مدل باسیم EarPods میباشد.
  • محل شارژ و عمر باطری: این هدفون در جعبع ای با طراحی بسیار زیبا و کوچک که در سایز یک قوطی نخ دندان است شارژ می گردد. هم جعبه و هم هدفون توسط یک کابل نوری قابل شارژ میباشند. اگرچه باطری این هدفون تنها به مدت 5 ساعت کار میکند اما به لطف جعبه شارژ کننده این مشکل برطرف شده و هدفونها با سرعت بسیاری شاري می شوند. به گفته شرکت اپل با قراردادن هدفون به مدت تنها 15 دقیقه در ظرف میتوانید سه ساعت از آنها استفاده نمایید.
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن