آزمایشگاه بازی‌های رایانه‌های شخصی راه‌اندازی خواهد شد

آزمایشگاه بازی‌های مخصوص پلتفرم رایانه‌های شخصی برای بهبود کیفیت ساخت و تولید بازی‌های این پلتفرم راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای از همین‌رو همواره با نظارت‌های خود سعی بر این داشته تا محصولات نهایی که قصد ورود به بازار دارند را از نظر کیفی بررسی کند تا عناوین خوبی عرضه شوند. تاسیس و راه‌اندازی آزمایشگاه بازی‌های موبایل یکی از این کارها بود که باعث شد تا سازندگان از نظر کیفی بازی‌های خود را بررسی کنند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، آزمایشگاه بازی‌های رایانه‌های شخصی قرار است تا پایان سال جاری راه‌اندازی شود. از این پس تمام بازی‌هایی که برای هر گونه حمایت به بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای معرفی می‌شوند، باید آزمون‌های مورد نظر آزمایشگاه را طی کنند.

این آزمون‌ها شامل مواردی چون؛ بررسی روش نصب صحیح بازی، عدم کرش کردن در طول بازی، بازی به درستی به انتها برسد و… که پذیرفته شدن در این سه آزمون به نوعی باعث عرضه هرچه بهتر بازی‌های رایانه‌های شخصی در بازار خواهد شد. لازم به ذکر است که استفاده از آزمایشگاه بازی‌های رایانه‌های شخصی فقط محدود به بازی‌های درون شورای قیمت‌گذاری نمی‌شود و دیگر بازی‌سازان نیز می‌توانند در طول مسیر تولید بازی و همین‌طور انتهای آن از خدمات آزمایشگاه بهره‌مند شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Search