آشنایی با ساید‌بای‌ساید مدل FSR12 سامسونگ

از بین دستگاه‌های لوازم خانگی داستان انتخاب و خرید یخچال‌ها قصه دیگریست که ماجراها و گشت‌وگذارهای مخصوص به خود را دارد. یخچال‌ خانه وسیله‌ای نیست که بخواهیم هر چند وقت یک بار عوض کنیم و شاید خیلی از ماها در طول عمرمان سه چهار یخچال بیشتر نخریم. برای همین توصیه می‌شود تا در زمان خرید بهترین و پیشرفته‌ترین مدل موجود را بخرید تا هر سال با ورود مدل‌های جدید حسرت داشتن آنها را نخورید. توصیه‌ای که من دو ماه پیش وقتی میخواستم یخچال جدیدی بخرم همیشه در پس ذهنم به یاد داشتم.

چیزی حدود دو هفته کار من شده بود گشتن و زیرورو کردن فروشگاه‌ها و سایت‌های اینترنتی خرید کالا تا مدلی که از همه بهتر است را پیدا کنم. آشپزخانه ما مساحت تقریبا بزرگی دارد و از این نظر مشکلی وجود نداشت برای همین به دنبال یکی از ساید‌بای‌سایدهای برتر بازار بودم تا یخچال و فریزر را کنار هم داشته باشم.

بعد از دو سه هفته تصمیمی که از همان روزهای اول گرفته بودم را نهایی کردم و یخچال سایدبای‌ساید FSR12 سامسونگ را خریدم. تقریبا از همان روز اولی که در یکی از فروشگاه‌ها چشم‌ام به FSR12 خورد تصمیم به خرید این ساید‌بای‌ساید ۷۶۵ لیتری سامسونگ داشتم اما به خیال اینکه مدل بهتری در بازار وجود دارد منصرف شدم. خیالی که باطل بود و طراحی کم‌نظیر FSR12 به همراه‌ قابلیت‌های کاربردی آن باعث شد تا جست‌وجوی من برای خرید بهترین یخچال بازار به پایان برسد.

شوکیس

یکی از اولین نکاتی که در همان مواجه اول با ساید‌بای‌ساید FSR12 بسیار جلوه می‌کند، طراحی چشم‌نواز این یخچال است. بدنه دستگاه در هر دو رنگ سفید و نقره‌ای زیبا و خلاقانه طراحی شده، طراحی نوآورانه FSR12 با باز شدن درِ یخچال بیش از پیش خود را نشان می‌دهد. جایی که در بخش یخچال یک درِ جدا (شوکیس) با محفظه‌های مخصوص طراحی شده تا مواد غذایی پر مصرف را خیلی سریع و آسان در یخچال پیدا کنید. درِ شوکیس ۶ محفظه دارد که به طور هوشمندانه‌ای طراحی شده‌اند، به گونه‌ای که تمامی افراد خانواده از بزرگسالان تا کودکان می‌توانند خوراکی‌های مورد علاقه‌شان را به ترتیب از بالا به پایین پیدا کنند. در طراحی محفظه‌های شوکیس شرایط فیزیکی اعضای خانواده و ابعاد هر خوراکی در نظر گرفته شده تا مثلا در زمان آشپزی خیلی سریع به مواد پرمصرف دسترسی داشته باشید. یا اینکه خوراکی‌ها و نوشیدنی‌های نامناسب برای بچه‌ها را دور از دسترس آنها در یخچال قرار دهید. به این ترتیب دیگر خبری از باز گذاشتن‌های طولانی مدت در یخچال و ایستادن‌‌های چند دقیقه‌ای جلوی یخچال نیست و هر کدام از اعضای خانواده می‌دانند که هر خوراکی در کدام بخش قرار دارد.

پس از پشت‌ سر گذاشتن بخش شوکیس با محفظه داخلی یخچال روبرو می‌شوید که با کشوهای جادار و بزرگ مخصوص موادی همچون میوه‌ و سبزی، گوشت و… طراحی شده تا این مواد به کمک حفظ جریان سرما در بخش یخچال، تازگی و طعم طبیعی خود را حفظ کنند.

در واقع بخش شوکیس این امکان را فراهم می‌کند تا دیگر هر بار برای برداشتن شیشه مربا یا پنیر یا بطری آب، دما و سرمای یخچال را تغییر ندهیم و از طریق محفظه‌های شوکیس خیلی سریع آنها را برداریم.

همیشه تازه

ساید‌بای‌ساید FSR12 سامسونگ از کمپرسور مدل دیجیتال اینورتر و سیستم خنک کنندگی دوگانه (Twin Cooling Plus) بهره‌ می‌برد. تجهیز FSR12 به کمپرسور دیجیتال اینورتر کمک کرده تا ضمن افزایش طول عمر دستگاه، عملکردی با کمترین صدای ممکن را از این یخچال شاهد باشیم.

در کنار این به لطف سیستم خنک کنندگی دوگانه رطوبت و تازگی مواد غذایی به خصوص میوه‌ها و سبزیجات بیشتر از همیشه حفظ می‌شود. در ساید‌بای‌ساید FSR12 رطوبت مواد غذایی تا ۷۰ درصد حفظ می‌شود. این رقم در یخچال‌های معمولی تنها ۳۰ درصد است. حفظ رطوبت مواد غذایی و ثبات دمای یخچال موجب می‌شود تا طعم و مزه اصلی خوراکی‌ها باقی بماند و همیشه غذایی خوشمزه و در عین حال سالم را به خانواده‌ خود هدیه دهید. گردش هوای جداگانه بخش یخچال و فریزر یکی دیگر از مزیت‌های سیستم خنک‌کنندگی دوگانه است. با جدا بودن گردش هوای این دو بخش دیگر بوی مرغ و ماهی داخل فریز به یخچال منتقل نمی‌شود و هر غذایی را با بو و طعم اصلی خود مصرف می‌کنید.

محفظه یخ‌ساز در داخل درِ فریزر تعبیه شده تا فضای بیشتری را برای گذاشتن مواد داخل کشوهای فریزر داشته باشید. ضمن اینکه کشوهای فریزر و بخش داخلی یخچال به شکلی عمیق و جادار طراحی شده تا مشکلی از بابت جاگذاری حجم زیادی از میوه‌ها و مواد غذایی درون FSR12 نداشته باشید.

ساید‌بای‌ساید FSR12 سامسونگ با داشتن این قابلیت‌ها به یخچالی تبدیل شده که می‌تواند برای سال‌های متمادی همانند ستاره‌ای درخشان در آشپزخانه شما بدرخشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا