برترین اخباررویداد‌هاسازمان‌هاکسب و کار

آغاز ثبت نام شرکت در الکامپ از 2 اردیبهشت

امتیاز دهی

متقاضیان شرکت در نمایشگاه الکامپ 98 دوم اردیبهشت ماه می توانند ثبت نام کنند.

به گزارش خبرنگار سیارنیوز  بیست و پنجمین دوره نمایشگاه الکترونیک و کامپیوتر کشور در سال 98 برگزار می شود و اطلاعیه نحوه ثبت نام متقاضیان شرکت در آن منتشر شده است.

در این اطلاعیه آمده است: پیش ثبت نام بزرگترین نمایشگاه الکترونیک و کامپیوتر کشور (دوره 25) از تاریخ دوم اردیبهشت در سامانه iran-elecomp.com آغاز خواهد شد اولویت در پش ثبت نام در جانمایی شرکت و اختصاص غرفه موثر خواهد بود .

از آنجا که خلق آینده بهتر با درخشش ستاره های نوظهور الکام استارز امکان پذیر می شود، به مانند 4 دوره گذشته و با تخصیص ظرفیت مضاعف مادی و معنوی، میزبان صدها ستاره فعال پر شور و نوآور در بخش رقابتی کسب و کارهای نوپا در نمایشگاه امسال خواهیم بود .

به منظور رونق تولیدات دیجیتال و نوآورانه، بخش الکام گیمز با حضور فعالان و بازیگران زیست بوم بازی های رایانه ای از دیگر بخشهای مهم و پر مخاطب الکامپ امسال خواهد بود.

بی تردید، تحقق رویای ایران دیجیتال، مستلزم پرورش و توانمند سازی سرمایه های ارزشمند انسانی است که برای اولین بار در بخشی مجزا با نام الکام جابز به آن پرداخته خواهد شد. مهارت افزایی و توانمند سازی نیروی انسانی پویا و هدایت آن به سمت کسب و کارهای مرتبط، یکی از مهمترین بخش های الکامپ 25 است که بصورتی تعاملی و منطبق با نیازهای روزآمد بازار کار داخلی و بین المللی برگزار خواهد شد.

گفتنی است، بیست و چهارمین دوره نمایشگاه الکامپ ششم تا نهم مرداد ماه 97 در نمایشگاه بین المللی تهران همچون سال های گذشته برگزار شد. بیست و پنجمین دوره نمایشگاه الکترونیک و کامپیوتر ایران نیز بیست و هفتم تا سی ام تیرماه 98 در مکان همیشگی خود برگزار می شود.

مسئولیت اجرا و برگزاری این نمایشگاه برای چندین دوره متوالی برعهده سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور نهاده شده است.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن