تکنولوژیوب

آپدیتی بزرگ برای ویندوز 10 در راه است

امتیاز دهی

طبق گفته مایکروسافت در ماه های اول معرفی ویندوز 10، این سیستم عامل قرار است مانند یک سرویس نه مانند یک کالا ارائه شود به همین جهت آپدیت‌های بزرگی برای این سیستم عامل ارائه می شود. طبق اطلاعات جدید، آپدیت بزرگی به نام مستعار Redstone قرار است تا چند ماه دیگر منتشر می شود که قابلیت‌های تازه و بهینه سازی‌های به جایی را به ویندوز 10 اضافه می کند. خوب است بدانید که آپدیت‌های بزرگ ویندوز با نام Redstone و خلاصه RS منتشر می شود و اختصاراً این آپدیت Redstone نام نمی‌گیرد.

از تغییرات این آپدیت می توان به یکپارچه سازی بیشتر با دیگر پلتفرم‌های ویندوز مانند ویندوز فون و اکس باکس اشاره کرد که موجب همگام سازی بیشتر بین دستگاه‌های شما می شود. برای مثال این بهینه سازی کمک می کند تا در هنگام کم شدن شارژ گوشی شما، هشداری بر روی دسکتاپتان مشاهده کنید. یکی دیگر از ویژگی‌های اضافه شده به این آپدیت پشتیبانی مایکروسافت اج از افزونه است که بسیار کاربردی و دوست داشتنی است.

به احتمال زیاد این آپدیت در خرداد 95 برای استفاده عموم عرضه خواهد شد؛ همچنین آپدیت دومی نیز در راه است که به دلیل تأخیر خوردن های فراوان آپدیت اول در اواخر سال 2016 عرضه می شود. نظراتتان را درباره این آپدیت و پلتفرم ویندوز 10 با زیما نیوز درمیان بگزارید

سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین | تبلیغات سرمایه گذاری طلا | سامانه طلاین
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن