برترین اخباررویداد‌هازندگی هوشمندسلامت

افتتاح باغ علم کودکان توسط شرکت ال جی

امتیاز دهی

پروژه ی بزرگ و پیشرفته ی باغ علم کودک با همکاری شرکت ال جی و شهرداری تهران طی مراسمی با شکوه و با حضور تعداد زیادی از شخصیت های فرهنگی و هنری افتتاح شد. این افتتاحیه در حضور افرادی چون سفیر کره، نماینده یونسکو، مدیر عامل ال جی، مدیر باغ کتاب تهران و البته سفیر برند ال جی خانم نیکی کریمی روز پنجشنبه 14 دی ماه برگزار شد.

به علاوه تعداد زیادی از شخصیت های فرهنگی هنری از جمله کارگردان ها، بازیگران، نویسندگان و فعالین حوزه کودک نیز در این مراسم حضور پیدا کرده و از این اقدام فرهنگی-آموزشی ال جی برای کودکان ایرانی تقدیر کردند.

مرکز مخصوص کودکان LG Kids Science Hall (باغ علم کودک) نام دارد، با همکاری شرکت ال جی و با الگوبرداری از مرکز علمی این شرکت در شهرهای سئول و بوسان ساخته شده است. مرکزی که افق جدیدی در ساخت مرکز علمی و تفریحی در ایران خواهد گشود. باغ علم کودک در مساحت 2 هزار متر مربع در باغ کتاب تاسیس شده و مخاطب آن کوئک 7 تا 12 سال است.

این مرکز در قلب پروژه باغ کتاب تهران قرار دارد که زیرساختی حدود 65 هزار متر مربع داشته و هدف آن ایجاد مرکزی بزرگ و همه گیر برای دوستداران علم و فرهنگ است. یکی از قسمت های این پروژه بزرگ باغ علم کودکان است تا خردسالان، کودکان و نوجوانان به شکلی متفاوت و جذاب و همراه با بازی بتوانند بتوانند مفاهیم علمی را بیاموزند.

آقای دی اس آن، مدیر عامل ال جی می گوید: در سال 2017 ما LG Kids Science Hall را برای اولین بار در خارج از کشور کره جنوبی، در مجموعه باغ کتاب با همکاری باغ کتاب تهران افتتاح کردیم. این پروژه برای ما ارزش و معنای زیادی داشت. ما مطمئنیم بسیاری از کودکان ایرانی جهان هیجان انگیز علم را کشف کرده و باغ علم را با رویاهایی برای دانشمند شدن و مهندس شدن ترک می کنند. کسانی که در آینده قرار است کارهای بسیار بزرگی برای ما و دنیا انجام دهند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن